Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów Laponii, wyprawy na skuterach do Szwecji, Rumunii i Ukrainy to tylko niektóre z naszych pomysłów na firmowe wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla miłośników zimowych szaleństw.

Dla amatorów off roadu przygotowaliśmy specjalną ofertę zimowych wyjazdów 4x4 – podróż przez zaśnieżone lasy, zamarznięte jeziora, tundrę, czyli w skrócie niezapomniane zimowe przeżycia, które na stałe zjednoczą zespół.

Fanom sportów zimowych takich jak narciarstwo czy snowboard, polecamy bogatą ofertę wyjazdów i szkoleń.
Pracuje z nami pięćdziesięciu wykwalifikowanych instruktorów PZN, odpowiedzialnych za realizację poszczególnych programów. Bardzo dobra współpraca z naszymi krajowymi i zagranicznymi partnerami daje nam wiele możliwości organizowania firmowych wyjazdów narciarskich, w czasie których zapewniamy zakwaterowanie w hotelach wysokiej klasy, opiekę instruktorów i szereg dodatkowych atrakcji.
 
Zapraszmy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl