Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Rejs z naszą firmą to doskonały pomysł na imprezę integracyjną dla pracowników. Nikt lepiej od żeglarzy nie wie co znaczy zgrany i skuteczny zespół. Żeglowanie to praca grupowa – zmusza do współpracy, nie znosi indywidualności i podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Podobnie jest w firmie – aby odniosła sukces wszyscy pracownicy muszą grać w jednej drużynie, mając jeden, jasno nakreślony cel.

Organizujemy rejsy na katamaranach, jachtach jednokadłubowych, motorowych, żaglowcach, a także rejsy i wyprawy na luksusowych megajachtach, cruiserach, barkach oraz statkach wycieczkowych, które wspaniale sprawdzają się w czasie różnorakich imprez motywacyjnych i nagrodowych.

Firmom stawiającym żagle po raz pierwszy proponujemy szkolenia i kursy, w czasie których pracownicy nabędą umiejętności niezbędne w czasie żeglugi.

Rejsy dla firm organizujemy w Polsce i za granicą, wyłącznie na nowych jachtach.

Program imprezy dopasowany jest zawsze do założeń grupy i aktualnych warunków pogodowych.

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl