Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 Windsurfing i Kitesurfing to d yscypliny, które ze wszystkim sportów wodnych chcielibyśmy polecić Państwu najbardziej. To one dały początek naszym podróżom w poszukiwaniu najciekawszych i najlepszych miejsc do surfowania. Tą pasją już od kilku lat dzielimy się z naszymi klientami, z którymi mieliśmy już przyjemnośc odwiedzić wiele przepięknych zakątków świata. Windsurfing i Kitesurfing był zawsze bardzo dobrze sprawdzającym się elementem wyjazdów firmowych, szkoleń czy konferencji, a uczestnicy tych imprez niejednokrotnie wracali do nas o z pytaniami o kolejne wyjazdy na deskę, często już prywatnie , z rodziną czy przyjaciółmi.

 

Windsurfing to sport niesamowity, który potrafi dostarczyć wielu niesamowitych wrażeń. Połączone są w nim cechy zarówno żeglarstwa jak i surfingu. Kitesurfing jest do niego bardzo podobny. Różnica polega tylko na sposobie prowadzenia deski oraz na zastąpieniu klasycznego żagla spacjalnym latawcem.

Zapraszamy do naszej bazy windsurfingowej na półwysep Helski - najlepszego spotu w Europie do nauki windsurfingu - płytka woda bez zafalowania i korzystne wiatry to niewątpliwe walory Helu.


W zależności od Państwa potrzeb proponujemy 2 opcje
(cena obejmuje szkolenie wraz z kompletnym sprzętem i pianką):

- wariant FULL -TIME -  windsurfing jako zasadniczy punkt programu, gdzie punkt ciężkości położony będzie na solidne opanowanie podstaw windsurfingu

- wariant PART-TIME  - zajęcia windsurfingowe jako uzupełnienie spotkania merytorycznego, dające przede wszystkim możliwość odpoczynku i relaksu.


Możliwe są również dodatkowe atrakcje - między innymi basen, jazda konna, rowery, czterokołowce czy połowy dorsza z kutrów rybackich na pełnym morzu .

 

Z nami nie tylko aktywnie spędzisz czas ale także zobaczysz ciekawe miejsca oraz poznasz wyjątkowych ludzi.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi stronami:

www.fun-kite.pl

www.fun-surf.pl

www.funwater.pl

www.funsail.pl

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl