Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Pracownicy działu marketingu Twojej firmy spędzają każdą przerwę kawową na rozmowie o ostatnim wyścigu F1? Koleżanki z pracy codziennie plotkują na temat przystojnych gwiazd tennisa? Nie raz słyszałeś jak Twoi współpracownicy komentują wyniki ostatniego meczu? Może to czas pomyśleć o firmowym wyjeździe kibiców?

Nie ma takiej siły, która zintegruje pracowników lepiej niż wspólna miłość do footballu, chęć kibicowania ulubionej drużynie lub sportowe emocje na torze F1.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę wyjazdów na wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe dla wszystkich wiernych kibiców. Można skorzystać z tradycyjnej opcji wyjazdu do hotelu lub też zabawić się w wyprawę camperami, pozwalającą na nocleg tuż obok toru czy kortu i chłonięcie wszystkich sportowych emocji.

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo oferty dotyczącej Waszego ulubionego sportu, prosimy o kontakt, a z przyjemnością zorganizujemy taki wyjazd specjalnie dla Państwa.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl