Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Spadochroniarstwo to sport zaliczany do ekstremalnych. Polega on na wykonaniu skoku z dużej wysokości z użyciem spadochrona. Skoki zazwyczaj wykonuje się z wysokości 4000m. Czas wolnego lotu wynosi około minuty przy prędkości 200km/h.

 Skoki ze spadochronem - Lublin i nie tylko.

Dla początkujących polecane są skoki w tandemie, które nie wymagają wcześniejszego uczestniczenia w kursach ani konieczności posiadania aktualnych badań lekarskich. Skok taki wykonuje się razem z doświadczonym instruktorem spadochronowym. Jest to najlepszy

sposób by przkonać się czy ten rodzaj sportu stanie się naszą pasją. 

Mamy do zaoferowania państwu możliwość odbycia skoku w tandemi. Jeśli szukasz dużej dawki adrenaliny, niezapomnianych przeżyć i wspomnień to jest to oferta właśnie dla Ciebie!

 

 

Jeżli już próbowałeś tego typu rozrywki i chcesz zdobyć uprawnienia proponujemy Ci szkolenie, po ukończeniu ktorego będziesz mógł w taki sposób spędzać każdą wolną chwilę.

 

 

 

Zapraszamy na nasze strony:

www.fun-kite.pl

www.fun-surf.pl

www.funwater.pl

www.funsail.pl

 

 

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl