Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

Pomysł na nietuzinkowy prezent?

Lot balonem, romantyczny przejazd skuterem śnieżnym przy blasku księżyca, luksusowy rejs, a może przygoda off road? Firma FunSail pomoże Ci sprawić prezent, który każdy na pewno długo będzie wspominać.

Podaruj wspaniałe emocje, niesamowite przeżycia i niezapomnianą przygodę.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły.

Ofertę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta, zgodnie z jego preferencjami, tak, aby była ona jak najlepiej dostosowana do okazji.

Osoba obdarowana otrzyma elegancki voucher informujący o czekającym na nią prezencie !!!

Prezent jest ważny przez pół roku.

super prezent wieczor kawalerski weselny slubny
 


Poniżej kilka przykładowych scenariuszy prezentów dla jednej lub kilku osób, jednak na indywidualne życzenie możemy przygotować dowolna propozycję prezentu.

 

PREZENTY DLA MIŁOŚNIKÓW SPORTÓW EKSTREMALNYCH, OFF ROAD, 4X4


PREZENT 1:
Off Road Co-Drive - prezent w postaci przejazdu samochodem terenowym w fotelu prezenty slubne kawalerskie nietypowy prezentpasażera. Dostarczy wielu niezapomnianych emocji oraz dużej dawki adrenaliny!!! Nie tylko dla amatorów sportów ekstremalnych.

Koszt przejazdu na terenie toru: 250 zł netto
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze
Czas:
1-2 godziny, w zależności od preferencji klienta
Dostępność:
cały rok
Forma:
jazda off road w fotelu pasażera

 

PREZENT 2:
Jazda 4x4 - prezent w postaci indywidualnego przejazdu samochodem terenowym, "po trudnym terenie" w asyście instruktora; w przejażdżce mogą wziąć udział 1 lub 2 na zmianę prowadzące osoby (cena stała niezależnie od liczby osób); przejażdżka może się odbyć na specjalnym torze lub w odpowiednio dobranym terenie.

Koszt przejazdu: 350 zł netto
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze
Czas: 1,5 godziny
Dostępność: cały rok
Forma: jazda off road (za kierownicą)


PREZENT 3:
Wyprawa Off Road - prezent w postaci wyprawy samochodem terenowym z instruktorem, podczas której pokonuje się różnorakie przeszkody (np. przeprawa przez rzekę, stromy teren, piaszczysty teren, lasy); 3-6 uczestników prowadzących na zmianę. W tej opcji wymagany jest udział dwóch pojazdów- w takiej wyprawie wymagane jest współdziałanie między pojazdami- pokonywanie trudnego terenu, wzniesień, bagien przy użyciu lin, wyciągarek itp. Scenariusz imprezy realizowany częściowo na torze, częściowo w naturalnym terenie- przejazd ok. 30 km, można w tej opcji wykorzystać itenirer- notatki nawigacyjne. Przy udziale dwóch pojazdów maksymalna liczba uczestników może wynieść nawet 6 osób. Jeśli wybiorą Państwo opcję z 1 samochodem, udział w zabawie mogą wziąć max. 3 osoby, jednak możliwości Off Road poza torem będą ograniczone do miejsc, gdzie bez problemu można przejechać tylko jednym autem. Zabawa zakończona wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Koszt przejazdu: 1500 zł/ netto dla 2 aut, przy udziale jednego auta 800 zł/ netto.
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze
Czas: 3 godziny
Dostępność: cały rok
Forma: jazda off road (za kierownicą)


PREZENT 4:
Przejazd autem terenowym po torze wraz z instruktorem oraz przejazd terenami leśnymi na lotnisko-przelot motolotnią wraz z instruktorem.

Koszt przelotu: 450 zł/ netto
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze ( w zalezności od możliwości i preferencji klienta)
Czas: auto 1 godzina, przelot 20 minut
Dostępność: cały rok / w sezonie letnim
Forma: off road, przelot motolotnią z instruktorem, przejazd samochodem terenowym na fotelu pasażera


PREZENT 5:
Wyprawa Off Road – samochody terenowe – parasailing
Prezent w postaci wyprawy samochodem terenowym z instruktorem, podczas której pokonuje się różnorakie przeszkody (np. przeprawa prze rzekę, stromy teren, piaszczysty teren, lasy); wykorzystuje notatki nawigacyjne, 3-6 uczestników prowadzących na zmianę. W trakcie wyprawy jako dodatkowa atrakcja przelot parasailem , poczęstunek na trasie w postaci wojskowej grochówki lub ogniska i pieczenia kiełbasek na zakończenie imprezy.

Koszt przejazdu z przelotem: 3-6 osób przy udziale 2 aut 2700 zł/ netto; 6-9 osób przy udziale 3 pojazdów 3700 zł/ netto.
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze (w zależności od możliwości i preferencji klienta)
Czas: minimum 5 godzin
Dostępność: cały rok
Forma: off road, przejazd samochodem terenowym, parasailing


PREZENT 6:
Samochody terenowe- kurs off road
Prezent dla wszystkich którzy mają lub planują kupić samochód terenowy i zabezpieczyć się przed kosztownymi konsekwencjami jego uszkodzenia w wyniku nie umiejętnego użytkowania a także dla firm jako element imprezy firmowej. Szkolenie off road składa się z dwóch części: część teoretyczna, część praktyczna. Wykorzystujemy w tym celu samochody terenowe typu Land Rover Discovery, Land Rover Defender.

Koszt szkolenia: 1200 zł/ netto
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, cała Polska
Czas:
5-8 godzin
Dostępność: cały rok
Forma:
Szkolenie off road, samochody terenowe


PREZENT 7:
Przejazd quadem to prezent dla osób lubiących wyzwania i wysoki poziom adrenaliny. Godzina za kierownicą quada dostarczy Ci niepowtarzalnych wrażeń. Quad to idealny pojazd do ciężkiego terenu, pokonywania przeszkód, stromych zjazdów i podjazdów. Dzięki prostej obsłudze łatwo nim kierować już po kilku minutach, nawet, gdy nie posiada się prawa jazdy, i resztę czasu można poświęcić na szaleństwa off road.

Koszt przejazdu: 400 zł/ netto
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, Lublin
Czas: 2
godziny
Dostępność:
cały rok
Forma:
przejazd quadem


PREZENT 8:
Wyprawa na quadach. Ekspedycja quadami, pełna adrenaliny niezpomniana przygoda. Na trasie przejazdy przez wzniesienia i obniżenia terenu, pośród malowniczych krajobrazów. Ciekawy pomysł na prezent dla osób lubiących aktywny wypoczynek i szaloną zabawę, smak rywalizacji.

Koszt wyprawy: 500 zł/ netto
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, Lublin
Czas:
3 godziny
Dostępność:
cały rok
Forma:
3 godzinna wyprawa na quadach


PREZENT 9:
Paintball . Świetna zabawa! Walka bronią z kolorowymi kulkami to świetna okazja do tego, aby poczuć się jak prawdziwy żołnierz na polu bitwy!!! Prezent dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu, dawka adrenaliny i niezapomniana przygoda. Dla amatorów tego spotru gwarantujemy zabawę pełną zaskakujących scenariuszy i nieprzewidzianych zwrotów akcji.

Koszt: 600 zł netto/ 6 osób,     800 zł/ netto /10 osób
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, Lublin
Czas:
1 godzina
Dostępność:
cały rok
Forma:
Paintball


PREZENT 10:
Przygoda na linach, na wysokości . Prezent dla odważnych osób, które chcą sprawdzić swą kondycję podczas linowej trasy wśród drzew. Świetna zabawa dla młodych i starszych, zapewniająca przypływ adrenaliny i pozytywnych emocji!

Koszt: 200 zł
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, Lublin
Czas:
1 godzina
Dostępność:
cały rok
Forma:
Konkurencje sprawnościowe i siłowe


PREZENT 11:

Udział w 5 dniowej wyprawie terenowej -off road. Jest to prezenmt dla amatorów przygody i dużej dawki adrenaliny. Scenariusz wyprawy uzgadniany jest bezpośrednio z zamawiajacym prezent, aby uwzględnić preferencję osoby obdarowanej. Będzie to z pewnością niezaponiana przygoda. W wyprawie mogą wziąć udział 5-7 osób. W cene wliczone jest także wyżywienie oraz przejazd.

Koszt: 300 zł/ netto/ doba
Miejsce:
Polska lub Ukraina
Czas:
5 dni
Dostępność:
przez cały rok
Forma:
Wyprawa off road

PREZENT 12:

Zapraszamy na niezapomniana przejażdżkę amfibią. Jest to prezent dla ludzi lubiących wyzwanie oraz przypływ dużej dawki adrenaliny. Przejazd amfibią to nietypowy sposób na przeżycie niezwykłej przygody, zapewniającej same niezapomniane chwile...Jest to świetny prezent dla osób aktywnych którzy mają już za sobą jazdę samochodem terenowym lub quadem. Jest to także świetna zabawa dla amatorów tych sportów. Proponujemy jazdę po terenach bagiennych, piaszczystych, w głębokim śniegu i wąwozach. Ten wszędołaz pokona każdye przeciwności terenu, poradzi sobie z wąwozami, wzniesieniami, mokradłami. W sezonie zimowym zapewniamy przemierzanie wielkich śniegów i zasp z użyciem gąsiennic.

Koszt: 1 godzina -600 zł netto, 2 godziny-1000 zł netto / w sezonie zimowym 1 godzina 700 zł netto, 2 godziny 1100 zł netto ( dla 4 osób)
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze ( w zalezności od możliwości i preferencji klienta)
Czas: 1 godzina, 2 godziny
Dostępność: przez cały rok
Forma:
Wyprawa off road


STREFA WODY


PREZENT 13:

Nauka nurkowania intro. Prezent dla miłosników wody, dający możliwość oglądania podwodnego świata. Takie nurkowanie to zejście na 4-10m głębokości na czas 20-30 minut w asyście bardzo doświadczonego instruktora. Program jest przeznaczony dla osób, które chcą doświadczyć nurkowania pod bezpośrednim nadzorem instruktora w idealnych warunkach. Zapewniamy pełne wyposażenie.

 

Koszt lekcji: 250 zł/ netto
Miejsce: Jezioro Piaseczno, Jezioro Białe, Jezioro Krasne, Jezioro Zagłębocze
Czas:
1 godzina
Dostępność:
przez cały rok
Forma:
nauka nurkowania intro


PREZENT 14:
Kurs Żeglarza Jachtowego.
To impreza dla osób chcących zdobyć uprawnienia do prowadzenia jachtu. Program obejmuje pełen kurs na stopień Żeglarza Jachtowego i egzamin na ten stopień składany przed komisją PZŻ. Uzyskany patent będzie uprawniał do prowadzenia na wodach śródlądowych jachtów bez ograniczeń.

Koszt kursu: 700 zł/ netto
Miejsce:
Zalew Zemborzycki
Czas: ok.
2 tygodni
Dostępność:
w sezonie letnim
Forma:
kurs Żeglarza Jachtowego

 

PREZENT 15:
Jednodniowy spływ kajakowy to preznt dla amatorów sportów wodnych i wypoczynku wśród przyrody. Jest to swietna okazja aby się sprawdzić, oraz niejednokrotnie poczyć przypływ adrenaliny.

Koszt spływu: 150 zł/ netto
Miejsce:
rzeka Bystrzyca, rzeka Wieprz, Czarna Hańcza, Krutynia
Czas:
spływ do 5 godzin
Dostępność:
cały rok
Forma:
spływ kajakowy


PREZENT 16:
Przejazd skuterem wodnym. Jest to świetna przygoda dla amatora sportów wodnych i nie tylko...
Może to być także uzupełnienie rejsu żeglarskiego. Przejazd zapewni dużo frajdy oraz spowoduje przypływ adrenaliny.

Koszt przejazdu: 1 godzina-500 zł/ netto, 30 minut- 300 zł/ netto
Miejsce:
Hel, Władysławowo- rejony nadmorskie
Czas:
1 godzina lub 30 minut
Dostępność:
sezon letni
Forma:
Przejazd skuterem wodnym


PREZENT 17:
Wycieczka na ryby, idealny prezent dla miłośników wędkarstwa. Gwarantujemy pełny wypoczynek połaczony z realizacją wędkarskiego hobby.

Koszt wycieczki:
Czas:
Dostępność:
Forma:
wycieczka na ryby 


PREZENT 18:
Rejs motorówką po Wiśle, rejs jachtem motorowym...
Piękne widoki, kieliszek dobrego wina, wiatr we włosach i nieznikający uśmiech to codzienność na naszych rejach po Wiśle.  Jest to wymarzony prezent dla każdego kto lubi wypoczynek na łonie przyrody. Rejs dostarczy wielu niezapomnianych chwil, w dodatku pozwoli cieszyć się malowniczymi widokami okolicznych miejscowości. W rejsie może wziąć udział nawet 8 osób!

Koszt wycieczki:
Miejsce:
Kazimierz Dolny,
Czas:
2 godziny
Dostępność:
preferowany sezon letni
Forma:
Rejs motorówką, jachtem motorowym


PREZENT 19:
Kurs Kite.
Kitesurfing to coraz popularniejszy sport wodny. Polega na połączeniu dwóch elementów: umiejętności manewrowania latawcem w powietrzu i jednocześnie sterowania deską na wodzie. Wymaga od uczestnika dużej sprawności fizycznej oraz umiejętności koordynacji

Koszt lekcji: 1550 zł/ netto
Miejsce:
Hel, tereny nadmorskie
Czas:
6 dni (ok. 15 godzin)
Dostępność:
preferowany okres letni
Forma:
Kurs Kitesurfingu


ZIMA


PREZENT 20:
Przejażdżka skuterem śnieżnym przez najpiękniejsze miejsca Lubelszczyzny i nie tylko ...Okazja do podziwiania zaśnieżonych krajobrazów, radość i emocje spowodowane prędkością, białe szaleństwo.... Zapraszamy do skorzystania z opcji godzinowej jak i całodniowej.

Koszt przejazdu: 2 godziny -500 zł/ netto, 3 godziny -700 zł/ netto; całodzienny (6 godzin, do 3 osób)- 1500 zł/ netto
Miejsce:
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze, Zegrze, Warszawa, Mazury, cała Polska
Czas:
2 godziny, 3 godziny, 6 godzin (opcja całodniowa)
Dostępność:
cały rok, latem skutery śnieżne zastępowane są quadami
Forma:
jazda skuterem snieżnym, opcja dodatkowa-parasailing. W przypadku braku sniegu- jazda na quadach


PREZENT 21:
Lekcja narciarstwa z profesjonalistami - instruktorzy PZN, każdy stopień zaawansowania. Stawiasz pierwsze kroki na nartach? Chcesz udoskonalić swoje umiejętności narciarskie? Potrzebujesz profesjonalnej porady rady i szkolenia? Zapraszamy na lekcje narciarstwa...

Koszt lekcji: 200 zł/ netto
Miejsce:
Hala Globus w Lublinie, Batorz, Bobliwo, Rąblów, Parchatka, Biała Góra (Tomaszów Lubelski)
Czas:
3 godziny
Dostępność:
w sezonie zimowym
Forma:
lekcja narciarstwa

 

PREZENT 22:
Lekcja snowboardu. Indywidualna lekcja jazdy z licencjonowanym instruktorem snowboardu. Jesteś miłośnikiem deski? A może nie miałeś jeszcze kontaktu ze snowboardem? To okazja dla Ciebie - poznaj uroki białego szaleństwa....

Koszt lekcji: 220 zł/ netto
Miejsce:
Hala Globus w Lublinie, Batorz, Bobliwo, Rąblów, Parchatka, Biała Góra (Tomaszów Lubelski)
Czas:
3 godziny
Dostępność:
w sezonie zimowym
Forma:
lekcja snowboardu


POZOSTAŁE OPCJE...


PREZENT 23:
Przelot motolotnią w asyście pilota - instruktora.
Przelot dostrarczy wielu niezapomnianych chwil oraz dużej dawki adrenaliny. Jest to świetna okazja do zobaczenia panoramy rozciągajacych sie pod nami miast i wsi, gór i dolin, rzek i jezior. Chwile spędzone w powietrzu staną się wyjatkowe. 

Koszt przelotu: 150 zł/netto
Miejsce: Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec, Roztocze ( w zależności od możliwości i preferencji klienta)
Czas: 20 minut
Dostępność: w sezonie letnim (możliwe także w sezonie jesiennym i wiosennym- w zależności od pogody)
Forma: przelot w asyscie instruktora.

PREZENT 24:
Zapraszamy na przelot parasailem. Jest to świetna zabawa połączona z dużą dawką adrenaliny. Gwarantujemy niezapomniana przygodę, nie tylko dla miłośników przestworzy. Przelot parasailem łączymy z innymi formami off roadu. Parasail może być ciągnięty przez samochód terenowy, motorówkę i quada. Ten 30 minutowy przelot zagwarantuje nie tylko możliwość zobaczenia pięknych krajobrazów, panoramy miast i wsi z "lotu ptaka", ale także będzie to sposób na  pokonanie własnych obaw oraz sprawdzenie siły własnego charakteru.

Koszt przelotu: 600 zł/ netto
Miejsce: Półwysep Helski, Zatoka Pucka
Czas: 30 minut
Dostepność: cały rok ( preferowany sezon letni)
Forma:
przelot parasailem


PREZENT 25:
wynajem przyczepy kempingowe – kampera.
Jest to swietna okazja do spędzenia czasu w miejscu które zapewni nam nie tylko odpoczynek, ale także miejsce noclegowe. Wybierajac przyczepę mieszkalną można bez trudu pokonywać kolejne kilomerty tras nie martwiac sie o hotel. Jest to także świetna alternatywa do wyjazdu na wakacje. Przyczepę można ulokować w dowolny miejscu: nad Morzem, nad rzeką, w lesie, w górach...

Koszt wynajmu: 200 zł/ netto opłaty kempingowe
Miejsce:
Półwysep Helski, Zatoka Pucka
Czas:
doba
Dostepność:
cały rok
Forma:
Wynajem przyczepy mieszkalnej


 


imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl