Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
PIKNIKI FIRMOWE
 
*  pikniki i imprezy firmowe zakładowe - celem jest integracja załogi zakładu, z reguły uczestnicy pikniku, to pracownicy i ich rodziny. Na takim pikniku muszą znaleźć się atrakcje dla dzieci. Impreza organizowana jest z reguły w dzień weekendowy.
      
* pikniki i imprezy inauguracyjne - impreza organizowana jest na okoliczność oficjalnego otwarcia zakładu, hurtowni, magazynu, biurowca, oddziału. Może być imprezą dla załogi i ich rodzin, mogą być na nią zaproszeni potencjalni klienci i odbiorcy, którzy integrują się z załogą. Możliwy jest wariant zaproszenia przede wszystkim potencjalnych klientów, z pozostawieniem załogi w roli gospodarza, bez udziału rodzin. Impreza organizowana jest w weekend lub dzień powszedni.
      
* pikniki i imprezy firmowe komercyjne - impreza organizowana z myślą o klientach i odbiorcach. Mogą uczestniczyć osoby z załogi firmy, bardziej jednak w charakterze gospodarzy. Zamawiający taki piknik chce dac do zrozumienia klientom, że są dla niego ważni, że docenia ich jako odbiorców. Impreza jest w charakterze krótka, nie łączy się z reguły z pokazem wyrobów. Ważne są osobiste rozmowy o współpracy, wspólna zabawa. Impreza krótka, organizowana raczej w dzień powszedni.

* pikniki i imprezy zakopiańskie - miejscem pikniku jest Dolina Kościeliska, położona na Zachód od ruchliwego centrum Zakopanego. Mamy tam zaprzyjaźniony duży ośrodek, którego okna wychodzą na Giewont. Miejscem naszych wspólnych zabaw jest cała Dolina Kościeliska, którą zwiedzamy, jadąc bryczkami zakopiańskimi, lub w zimie saniami. W czasie przejażdżki napada na gości banda Janosika, która porywa damską część grupy. Mężczyźni musza uwolnić zakładniczki, a więc staja oko w oko z harnasiami. W czasie efektownego performens czeka na Państwa pokaz kaskaderski, nauka posługiwania się białą bronią, pasowanie na harnasia. Możliwy jest także spływ Dunajcem. Wszyscy, zmęczeni aktywnością na świeżym powietrzu, chętnie skorzystają z gościny w prawdziwej, góralskiej sadybie. Tam skosztujemy góralskich specjałów, nauczymy się góralskiego tańca, wysłuchamy paru ciekawych, góralskich opowieści. Możemy się bawić na zewnątrz i na powietrzu do białego rana wg dowolnego scenariusza. Obsłużymy grupę do 300 osób.
Tatry nie poskąpią nam czystego powietrza i niespodzianek !
      
* pikniki i imprezy firmowe biskupińskie - Pałuki, to przepiękna kraina geograficzna w województwie kujawsko-pomorskim. Tu zapraszamy chętnych do zabawy w ramach tzw. pikniku biskupińskiego. Głównymi atrakcjami imprezy będą: przejazd kolejką wąskotorową na trasie Żnin-Biskupin z niespodziankami na trasie (napad na pociąg wojów piastowskich), oraz uczta na podgrodziu Biskupina, na terenie Muzeum Archeologicznego. Atrakcji zapewniamy co niemiara, a gościnne i piękne podwoje biskupińskiego podgrodzia będą z pewnością miłym wspomnieniem Państwa imprezy. Do Państwa dyspozycji jest całe zrekonstruowane podgrodzie, stanowiące główną atrakcję biskupińskiego muzeum. Goście poznają życie grodzian: przypatrzymy się pracy garncarki i mincerza (w ramach programu imprezy każdy z gości otrzyma pamiątkową monetę, wybitą na imprezie przez mincerza na oczach zwiedzających, z logo firmy zamawiającej imprezę, wizerunkiem Biskupina i datą). Chętni spróbują swoich sił w używaniu broni białej. Zastępy wojów piastowskich oferują przejażdżki rydwanem i jazdę konno wierzchem. Możemy zorganizować duży pokaz walk piastowskich. Do szczególnych atrakcji należą wieczorne rejsy statkiem po Jeziorze Biskupińskim. Podczas imprezy oddajemy do Państwa dyspozycji dla potrzeb akomodacji przepięknie położony ośrodek, oddalony od ludzkich siedzib, otoczony zewsząd wodą. Na terenie ośrodka , pośród iglastych i liściastych zagajników, znajdują się : pełnowymiarowe boisko do gry w piłkę nożną, boisko do gry w piłke siatkową, kort tenisowy, przystań wodna, teren do zabaw i grilla, scena z zadaszeniem i oświetleniem. Jest także sala jadalno-bankietowa i dyskoteka. Urokliwy teren ośrodka obejmuje ponad 20 ha powierzchni łąk, lasów i zagajników. Piknik biskupiński przewidziany jest na grupy do 200 osób.
      
* pikniki i imprezy firmowe ludowe - w naszym programie mamy niezwykle stylową propozycję - piknik ludowy. Impreza odbywa się na terenie skansenu ludowego pod Łowiczem. Na prawie 18 ha zrekonstruowano wiejskie chaty i zabudowania, demontując je w miejscu wybudowania i ponownie montując na terenie skansenu. Jest też młyn, karczma, stodoły, wozownie, a także przestrzeń, zaaranżowana, jak na planie filmowym, ze ścieżkami, zaułkami, polami. Jest więc mnóstwo miejsca do zabaw, performensów, pokazów (kłótnia o miedzę, fragmenty wesela łowickiego, zabawy i pląsy młodzieży, tańce). W odgrywanych przedstawieniach możecie udział wziąć i Państwo! Na terenie skansenu można przeprowadzić wszelkie atrakcje plenerowe, nie tylko te, związane z tematyka pikniku. Sama zabawa może odbywać się w stodole, karczmie, na powietrzu. Do dyspozycji Państwa jest bez ograniczeń cały skansen. Nasi goście podczas noclegu korzystają z zaprzyjaźnionego ośrodka 2-gwiazdkowego w Łowiczu. Transport autokarem do skansenu wliczony jest w cenę imprezy. Zapewniamy nocleg grupom 150-osobowym. Możliwa jest impreza bez noclegu.
      
* pikniki i imprezy firmowe szlacheckie - miejscem tej kolejnej imprezy w centrum Polski jest Pałac Walewskich, zbudowany w stylu klasycystycznym, położony pod Łowiczem. Możliwe są też inne lokalizacje. Atrakcje i zabawy podczas imprezy przenoszą nas w czasy XVIII wieku. Do epoki zbliża nas także menu. Pokazy fechtunku, to nie typowe pokazy rycerskie, ale pokazy "miecza i szpady". Biesiady szlacheckie w Pałacu Walewskich można odbyć zarówno w piwnicach pałacu, jak i na tarasie z widokiem na park, lub także w samym parku. Do specjałów z pewnością można zaliczyć prosiaki po walewsku. Obowiązkowym punktem programu jest przejazd powozem Marii Walewskiej, pięknym landau, którym zakochana Maria wyjeżdżała na przejażdżki do parku z samym Napoleonem Bonaparte. W wielkiej powozowni są też inne powozy. Stajnia , liczna w piękne konie, pozwoli na pokazy hippiczne podczas imprezy, a także na naukę jazdy konno. Małe grupy (do 30 osób) moga nocować w Pałacu, większe grupy akomodujemy w bazie noclegowej, dostępnej w Łowiczu.
      
* pikniki i imprezy wiślane - naszych Klientów zapraszamy do klimatycznego Kazimierza nad Wisłą. Punktem centralnym imprezy jest długi rejs po Wiśle, połączony z zabawą i biesiadą na wodzie. Pływamy po Wiśle trzypokładowym statkiem rzecznym. Górny pokład, to pokład słoneczny, środkowy pokład stanowi restauracja, dolna partia jednostki, to sala taneczna/klub . Na statku instaluje się zespół muzyczny, jest iluzjonista, w kajutach z zainteresowanymi rozmawia wróżka i astrolog. Prawdziwą feerię barw muzyczno-tanecznych wprowadzi Rewia Kijowska. Możemy dokonać pokazu sztucznych ogni wprost z pokładu jednostki. Gdy zespół zmęczy się graniem, Goście wyżywają się artystycznie podczas karaoke. Płynący po Wiśle statek z naszymi Klientami, to naradośniejszy i najgłośniejszy obiekt na całej Wiśle w kraju. Akomodację zapewniamy w przytulnym i stylowym hotelu pod Kazimierzem.

* pikniki i imprezy firmowe rycerskie - to przeniesienie się w czasie w wiek co najmniej XIV. Miejscem pikniku jest przepięknie położony zamek w południowo-zachodniej Polsce. Śpimy w starych murach zamku, jemy w rycerskich komnatach, bawimy się na zamkowym dziedzińcu i na murach, a cała wielka budowla jest do naszej dyspozycji. Nie zabraknie rzecz jasna mrożących krew w żyłach turniejów rycerskich, nauki władania białą bronią, turniejów. Wieczorami będziemy poszukiwali w zakamarkach piwnic i poddaszy ducha Zabłąkanego Rycerza i Białej Damy. Nikt nie zapomni smaku pieczonego na ogniu prosiaka i rycerskiej okowity, szybko uderzającej do głowy. Na wodach jeziora, otaczającego zamek, możemy popływać prawdziwymi gondolami. Mimo, że zamek stanowi zabytek, administracja obiektu nastawiona jest na komercyjnego jego użytkowanie. Nie jest to muzeum, w którym drżą nad każdym rekwizytem. Na pewno będziemy czuć się swobodnie !
      
* pikniki i imprezy kolejowe - kolej wąskotorowa nie umarła. I prawdziwa ciuchcia też nie ! W centrum kraju znajduje się muzeum koleii wąskotorowej,a my możemy zamówić cały skład kolejowy do naszej dyspozycji. Skład kolejowy może być złożony z wagonów z lat 60-tych XX wieku, ale istnieje możliwość zamóienia składu z początku XX wieku z wagonem barowym i salonką. Wyprawa trwa parę godzin. Trasa wiedzie do Puszczy Kampinowskiej. Na trasie przejazdu pociągu może dojść do napadu bandy. Może zostać porwana część grupy, zwłaszcza ta kobieca. Panowie powinni stanąć na wysokości zadania i "odbić" swoje towarzyszki z rąk oprawców. U kresu podróży czeka grill. W Puszczy Kampinowskiej możemy zakosztować prawdziwego "team buildingu" (poszukiwania w grupach na podstawie zdjęć i szkiców skarbu). Śpimy w hotelu w standardzie 3-gwiazdkowym.
      
* pikniki i imprezy firmowe wojskowe - do stworzenia prawdziwej atmosfery militarnej potrzebne jest odpowiednie miejsce. Mamy takie miejsce w Górach Sowich , na południu Polski, niedaleko Wrocławia. Jest to część słynnego kompleksu wojskowego, tworzonego przez Niemców w czasie II wojny światowej. Ta część, do której Państwa zapraszamy, znajduje się w rękach prywatnych. Obejmuje ona kompleks korytarzy i sal, wydrążonch w skale od wewnątrz, częściowo zalanych. Po powierzchni , znajdującej się pod wodą, można pływać łódkami. Na terenie całego obiektu znajduje się jeżdżący czołg. Wokół wejścia do części kompleksu, wykutego w skale, zbajduje się teren, urządzony na modłe wojskową. Są ustawione armaty, działka, rzędy samochodów wojskowych i transporterów opancerzonych. Jest też stołówka pod siatką maskującą. Dojazd do tego kompleksu na zwiedzanie i zabawę realizujemy przy pomocy zabytkowych pojazdów terenowych typu Land Rover i Studebaker . Akomodacja jest możliwa o pensjonacie myśliwskim (dla małych grup do 40 osób), lub w hotelu o standardzie 2 gwiazdek.
      
* piknik golfowy, imprezy golfowe - to propozycja imprezy, na której można poznać tajniki gry w golfa na prawdziwym polu golfowym, zaczynając naukę pod okiem fachowców. Po nauce i treningu przychodzi czas na pierwsze starcie w zawodach. Spędzenie całego dnia w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym na polu golfowym, to ciekawa przygoda i potężna dawka świeżego powietrza. Lunch jemy na miejscu, nie opuszczając terenu pola. Również wszelkie atrakcje, pozwalające odpocząć od intensywnej nauki, treningu i zawodów, odbywają się na terenie Parku Golfowego. Akomodację zapewniany w pobliskim hotelu w standardzie 2-gwiazdkowym. Wieczorem zapewniamy na sali bankietowej hotelu dowolne atrakcje dla całej grupy zaproszonych : zespół pop/rock, grający do tańca, konferansjera-wodzireja, konkursy, zabawy tematyczne, występ gwiazdy, pokazy iluzjonistyczne, występ Rewii Kaliningradzkiej lub Kijowskiej, pokazy barmańskie, karaoke, dyspozycja wróżki, portrecisty i astrologa, masażystów sportowych, kosmetyczki (dla Pań), etc. Rejon imprezy , to okolice Łodzi, a więc z każdego miejsca w kraju jest łatwo dojechać.
      
* pikniki i imprezy firmowe zimowe - najczęściej organizujemy go w Wiśle w Beskidzie Śląskim. Akomodację zapewniamy w Hotelu "Gołębiewski", którego polecamy ze względu na świetną kuchnię i zapewniający doskonała rozrywkę hotelowy aqua-park . W miarę wolnego budżetu Zlecającego, zapewniamy dyspozycję stoku dla naszych gości w ramach normalnego jego funkcjonowania (karnety, wydzielone miejsce na zabawy, konkursy, catering), lub stok w dyspozycji na wyłączność. Piknik zimowy, to okazja do spotkań wszystkich oddziałów danej firmy, lub spotkania z kluczowymi koientami. Zimowy anturaż skłania do organizacji całego szeregu zabaw, gier i rozgrywek zimowych (Konkusr Zjazdowy, Slalom), a także do jazd na skuterach śnieżnych. Ponadto polecamy rozstawienie innych, niekoniecznie stricte zimowych atrakcji (zorbing, kolejka tyrolska, stanowiska strzeleckie z bronią krótką i długą, ścianka wspinaczkowa, mosty linowe, parolotnie, balony na ogrzane powietrze, paintball-turniej, paintball-biathlon, panitball-strzelanie do celu, wszelkie zabawowe instalacje pneumatyczne, etc).
      
* piknik kręglarski, imprezy kręglarskie - imprezę organizujemy w kompleksowo wyposażonym klubie bowlingowym w Warszawie, mieszczącym się w jednym zabudowaniu z salą restauracyjną, konferencyjną, nocnym klubem. Na terenie kompleksu działa strzeżony parking. Obiekt znajduje się w strefie B miasta, niedaleko centrum. Możemy zapewnić całodzienną imprezę, połączoną ze szkoleniem, prezentacjami, konferencją, seminarium. Część konferencyjną, zczętą np. rano, kończymy obiadem, po czym zapraszamy gości na tory do sali bowlingowej. W zespołach wszyscy walczą o prymat, wyniki możemy podać w rywalizacji indywidualnej i zespołowej. Potem, pod wieczór, przychodzi czas na rozrywkę w klubie nocnym. Polecamy blok artystyczny, złożony z występów iluzjonisty Grzegorza Klata z asystentką, Blok Rewiowy w wykonaniu Rewii Kaliningradzkiej lub Rewii Kijowskiej, wspólną zabawę przy DJ-u lub zespole pop/rock. Niedaleko kompleksu znajduje się 3-gwiazdkowy hotel, gdzie grupa gości może przenocować.
      
* piknik morski, imprezy morskie - Klientom chcącym zakosztować świeżej, morskiej bryzy, polecamy pobyt nad morzem, w pięknej Jastarni. Mamy tam zaprzyjaźniony ośrodek, położony nieco na uboczu, poza gwarnym centrum tej uroczej miejscowowści, na skraju typowego dla Półwyspu Helskiego sosnowego lasu. Punktem centralnym imprezy jest rejs zabytkowym brygiem (dla grup do 80 osób), lub statkiem-katamaranem Białej Floty (dla grup większych). Rejs pozwala na urządzenie bankietu na pełnym morzu lub na zatoce, z pełnym bankietowym menu i szeregiem atrakcji (muzyka żywa, DJ, karaoke, występy Rewii, zespołów tanecznych, organizacja konkursów, chrzest morski, piknik przy zespole szantowym, etc.). Program imprezy może być połączony z seminarium, szkoleniem, konferencją. Inną, wieczorną atrakcją, zapewne ekonomiczniejszą od rejsu statkiem, może być zabawa i bankiet w stylowej restauracji na Helu, dokąd z Jastarni możemy popłynąć kutrami rybackimi. Możliwy jest także bankiet w ośrodku, z wieczornym grillem na świżym powietrzu, pod stylową wiatą, z towarzyszeniem zespołu szantowego. Możliwe są też inne lokalizacje Pikniku Morskiego.
      
    * pikniki i imprezy relaksacyjne spa - to propozycja dla Zlecających, chcących zaprosić swoich kluczowych klientów wraz z osobami towarzyszącymi, w parach. Panie oddają się wszelkim zabiegom kosmetycznym, pielęgancyjnym, zdrowotnym i relaksacyjnym, Panowie relaksują się w grupie, podczas rywalizacji na świeżym powietrzu, wykorzystując quady, paintball, przejazdy samochodami terenowymi, instalacje sprawnościowe i zabawowe. Oczywiście relaksacja i spa nie są domeną tylko kobiet, tak więc Panowie również mogą korzystać z bazy spa wybranego przez nas ośrodka. Taka impreza może byż połączona z promocją nowych produktów, rozmowami biznesowymi, lub innym celem komercyjnym. Piknik Relaksacyjny Spa, ze względu na specyficzne wymagania co do bazy, możliwy jest do zorganizowania w trzech miejscach Polski : w Ciechocinku, w Krynicy, i na Warmii w rejonie Ostródy. Luksusowy charakter imprezy predystynuje ją do roli ważnego instrumentu marketingowego w polityce każdej firmy, bazującej na sprzedaży specjalistycznych wyrobów dla wąskiego kręgu odbiorców.
      
* piknik mazurski, imprezy firmowe mazurskie - dla firm, chętnych do spotkania w gronie pracowników lub klientów na Mazurach, mamy ofertę pikniku mazurskiego, który organizowany jest w ośrodku, położonym na styku Warmii i Mazur, nad dużym jeziorem, z dala od siedzib i głównego szlaku turystycznego Wielkich Jezior Mazurskich. To miejsce, gdzie można oddać się relaksowi na łonie nieskażonej natury. Ośrodek posiada tereny rekreacyjne, kryty basen, przystań z molem, Dom Mazurski- miejsce biesiad i zabaw w otoczeniu bujnej zieleni, parking, rozległe tereny zielone wokół ośrodka. Cisza, spokój, nastastrajająca przyroda - to wszystko stanowi niezaprzeczalny atut tego miejsca. Możliwe jest spotkanie typowo wypoczynkowe, lub połączone ze szkoleniem, prezentacją, etc. Za dnia zapewniamy atrakce w formie zabaw, rajdów, poszukiwań team-buildingowych, konkursów, z wykorzystaniem instalacji extremalnych (tyrolka, paintball, quady, stanowiska strzeleckie, turnieje) i zabawowych (instalacje pneumatyczne, siłomierze, symulatory). Impreza możliwa jest do przeprowadzenia w gronie samych dorosłych , lub dorosłych z rodzinami.
      
* pikniki i imprezy firmowe łódzkei - polecamy tą imprezę dla firm, które swoje oddziały lub swoich klientów/kontrahentów mają rozsianych po całej Polsce. Zorganizowanie spotkania, imprezy w Łodzi zapewni wszystkim sprawny i w miarę "sprawiedliwy" dojazd. Nie wszyscy bowiem zdają sobie sprawę, że środek naszego kraju leży tylko 40 km na północ od Łodzi. Łódź, choć należy do najmłodszych miast w Polsce, wcale nie jest pozbawiona ciekawych miejsc , czy zabytków. Specyficzna zabudowa miejska, gdzie cetralne miejsce stanowi główna arteria handlowa, przekształcona częściowo w deptak, a więc słynna ulica Piotrkowska, zwana poczciwie Pietryną, obfituje w puby wszelkiej maści, urządzane w róznym stylu i przeznaczone dla różnych klientów. My do jednego z tych pubów serdecznie zapraszamy naszych Klientów. Urządzamy tak przebogaty bankiet, w stylu VIP, z licznymi atrakcjami i doskonałym menu. Pub, urządzony w stylu "fin de siecle", ma bogatą historię. Nie jest pubem młodzieżowym ; jego oferta nastawiona jest na biznesowe grupy, wynajmujące lokal na wyłączność. Możemy zorganizować dyskotekę, pokaz mody, koncert rockowy, karaoke, występ Rewii, wspólną zabawę, prezentację firmową. Do pubu dojeżdżamy słynnymi, łódzkimi rykszami, pokonując trasę ulicą Piotrkowską w granicach stworzonego przez władze miasta deptaku na cześci tej arterii. Akomodację zapewniamy w 3-gwoazdkowym hotelu, położonym w strefie zielonej na obrzeżach miasta, z własnymi basenami, saunami, jakuzzi, parkingiem strzeżonym, salami konferencyjnymi.
      
* pikniki i imprezy lotnicze - jeśli nasi Klienci chcą zakosztować atrakcji lotniczych, jesteśmy w stanie w Łodzi, Bydgoszczy, Zielonej Górze i Wrocławiu zorganizować zamknięte imprezy lotnicze. Jest możliwy do przeprowadzenia cały, wielki całodzienny festyn lotniczo-historyczny, który z pewnością dla niejednych będzie stanowił pierwsza taką atrakcję w życiu . Opieramy się tu na współpracy z trupą lotniczo-pokazową z Czech. Niestety, jest to bardzo kosztowna propozycja (około 100 000,00 zł netto). Piknik lotniczy możemy zorganizować jednak siłami miejscowego aeroklubu, z którego sprzętu będziemy korzystać. Uczestnicy pikniku będą mogli polatać szybowcem, samolotem, śmigłowcem, balonem, lotnią, zobaczyć pokazy modelarskie, zespół akrobacji samolotowej w powietrzu. W czasie pikniku zjemy w plenerze obiad, nie przerywając pobytu na lotnisku. Po upojnym, pełnym wrażeń dniu, dopełnimy zabawy w ośrodku lub w hotelu, w którym będziemy nocować.

 Nasze doświadczenie przy organizacji pikników i imprez zamkniętych, posiadany sprzęt i infrastruktura, umożliwiają nam podejmowanie się zleceń, związanych z organizacją wszelkich imprez otwartych: dni miast, gmin, dożynek, koncertów, konkursów - słowem imprez, zlecanych nie tylko przez firmy dla zamkniętego kręgu odbiorców.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl