Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Ukraińska jesień z o2 i off roadem
Data: 2013-10-17
wynajem quadów

W dniach 11-13 października 2013r mielismy przyjemność przeprowadzic wyjazd samochodami terenowymi na Ukrainę dla firmy o2 i współpracujących z nią domów mediowych. Uczestnicy poczuli adrenalinę w czasie jazdy 4x4, mieli okazję spróbować swoich sil w czasie zajęć linowych oraz poznać piękno Zielonej Perły Ukrainy-Karpat.

czytaj więcej
Kulig
Data: 2013-01-18
wynajem quadów

Klasyczna forma kuligu znana jest od lat i głęboko zakorzeniona w tradycji zimowych spotkań integracyjnych. Kuligi cieszą się niesłabnącą popularnością, bo wiążą się z miłymi wspomnieniami zazwyczaj z dzieciństwa...

czytaj więcej
Olimpijska rywalizacja
Data: 2013-01-18
wynajem quadów

Olimpiada to najważniejsze wydarzenie sportowe, które przyciąga miliony fanów sportu ... Poczuj się jak prawdziwy olimpijczyk i odkryj smak rywalizacji.

czytaj więcej
Zimowe manewry
Data: 2013-01-17
wynajem quadów

Poczuj zwiększenie adrenaliny i wybierz się z nami na extremalną przygodę pełną pułapek i niebezpiecznych zadań godnych prawdziwego żołnierza.

czytaj więcej
Lodowe warsztaty
Data: 2010-05-13
wynajem quadów

Zapraszamy na warsztaty prawdziwego rzeźbiarstwa! Uczestnicy w grupach kilkuosobowych pod okiem instruktora wykonują rzeźby z brył lodowych. Zabawa poprzez integracje i możliwość stworzenia czegoś nowego wspólnie.

czytaj więcej
Śnieżny off road EFL w Wiśle
Data: 2012-12-13

Czekaliśmy z niecierpliwością na śnieg i szaleństwo na skuterach śnieżnych. Śnieg padał prawie cały tydzień lecz jak się okazało nie w ilości wystarczającej do jazdy skuterami. W takich okolicznościach wybraliśmy się na wyprawę 4x4.

czytaj więcej
Zimowa przygoda HBO - skutery śnieżne Zakopane
Data: 2012-03-06
wynajem quadów

Minął tydzień od zimowej imprezy na skuterach śnieżnych dla pracowników HBO, którą zorganizowaliśmy w okolicach Zakopanego. Śnieg, zaspy, terenowe łamigłówki i ponad 20 skuterów śnieżnych w akcji sprawiły, iż pomimo gęstej zawieruchy świetnie się razem bawiliśmy.

czytaj więcej
Skutery śnieżne - 4 dniowy wyjazd z Energią dla firm
Data: 2012-01-30
wynajem quadów

W dniach 26 - 29 stycznia 2012 roku zorganizowaliśmy 4 dniowy wyjazd połączony z zabawą na skuterach śnieżnych i nauką jazdy na nartach dla naszego klienta - Energii dla firm.

czytaj więcej
Skandia nad Zalewem Zemborzyckim
Data: 2011-09-06
wynajem quadów

Dobiegł końca wyjazd integracyjny nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie. Jezioro, kajaki, skutery wodne oraz wrześniowe słońce dodawały uroku wyprawie.

czytaj więcej
Korsyka, Sardynia na jachcie...
Data: 2011-08-12
wynajem quadów

Piękne morze, szum fal, słońce, urocze miejscowości portowe i 10 dni na jachcie... Rejs Korsyka - Sardynia to jeden z najczęstszych celów morskich podróży.

czytaj więcej
Kazimierz Dolny pełen atrakcji...
Data: 2011-07-15
wynajem quadów

Całodniowa impreza w Kazimierzu Dolnym za nami. Uczestnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił na skuterach wodnych i quadach. Pełne adrenaliny przejażdżki po królowej polskich rzek dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i skutecznie podnosiły ciśnienie.

czytaj więcej
Skandia Surfing Team
Data: 2011-07-11
wynajem quadów

Skandia Surfing Team - wyjątkowa grupa gotowa odkrywać z nami kolejne ciekawe miejsca i spędzać aktywnie czas. Tym razem padło na Bałtyk.

czytaj więcej
Unilever - wodne atrakcje
Data: 2011-07-01
wynajem quadów

Małopolski Przełom Wisły i Kazimierz Dolny to świetne miejsce na imprezy integracyjne z naszą firmą. Kilka dni temu przeżyliśmy z pracownikami firmy Unilever wodną przygodę na skuterach wodnych.

czytaj więcej
Ukraina 2010 Skandia Trophy - quady, 4x4, liny zakończona
Data: 2010-10-24
wynajem quadów

Zakończyła się 5 dniowa wyprawa samochodami terenowymi i quadami na Ukrainie. Wyprawa off road rozpoczęła się w Ustrzyki Dolne - kolacją i ruską banią.....

czytaj więcej
Raiffeisen 4x4 Trophy
Data: 2010-09-30
wynajem quadów

Impreza dla Raiffeisen w Kazimierz Dolny. Tym razem dla naszych klientów przygotowaliśmy rejs statkiem, wyprawę off road samochodami terenowymi Land Rover i wyprawę na quadach po wąwozach lessowych Kazimierz Dolny

czytaj więcej
Zakończył się rejs dla Eurobank
Data: 2010-09-29
wynajem quadów

Zobacz opinię na temat organizowanego przez nas rejsu firmowego w Chorwacji " Nie ukrywam, że formuła wyjazdu sprzyjała zadaniom, jakie postawiła przede mną organizacja, czyli zintegrowanie ludzi, zwiększanie współodpowiedzialności, wskazywanie potrzeby pracy w zespole. Świetna forma do budowania zespołu.."

czytaj więcej
Ukraiński quadsquad
Data: 2010-08-16
wynajem quadów

Wyprawa na quadach właśnie zakończyliśmy wyprawę 4 dniową po bezdrożach Ukraińskich Karpat zorganizowaną dla jednego z producentów AGD. 18 osób, 18 quadów i jeden samochód zabezpieczający, rafting i zjazdy na linach..

czytaj więcej
Właśnie zakończył się tygodniowy rejs 8 jachtami na Sardynii i Korsyce!!!!!
Data: 2010-07-20
wynajem quadów

Relacja z rejsu Sardynia - Korsyka

czytaj więcej
Jesteśmy już na Facebooku!
Data: 2010-07-14

Od dziś możesz śledzić naszą ofertę również na Facebooku

czytaj więcej
Opener Music Festival - miasteczko kempingowe - Heineken
Data: 2010-07-02
wynajem quadów

Nasze przyczepy i campery ponownie zamieszkują vip 'y Opener Festiwal w Gdynii. Nasze przyczepy kempingowe goszczą ponad 60 VIP 'ów z Opener 'a.

czytaj więcej
Maroko wyprawa 8 x Land Rover
Data: 2010-06-16
wynajem quadów

Zakończyła się wyprawa dla 24 osób w Maroku. Wyprawa 4x4 legendarnymi Land Roverami, pustynia, góry, 8 x Land Rover Defender i Discovery... zadowoleni klienci KE NET TEKNOS.

czytaj więcej
Skutery śnieżne dla Orlen
Data: 2010-03-08
wynajem quadów

W imprezie dla Orlen zapewniliśmy wszystkim super zabawę na naszych skuterach śnieżnych. Zapraszamy na www.skuterysniezne.com

czytaj więcej
Zimowe wycieczki na quadach - quady wyprawy
Data: 2006-05-09
wynajem quadów

Wycieczki na quadach dla osob prywatnych, rodzin, firm. Zobaczycie najpiękniejsze miejsca w Kazimierz Dolny, Nałęczów i innych Lokalizacjach. Quady - czterokołowce - imprezy na quadach dla firm. W ofercie 25 quadów jedno i dwuosobowych !!! Kazimierz Dolny, Roztocze, Maroko, Bieszczady i wszędzie gdzie nas potrzebujesz. Jesteśmy mobilni

czytaj więcej
Wodny weekend Skandia
Data: 2011-09-02
czytaj więcej
Zimowy paintball
Data: 2010-05-08
wynajem quadów

Paintball - wojenna gra zespołowa, polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki bojowej przy użyciu markerów do paintball 'a. Amunicją w paintball są kulki z farbą. Na potrzeby realizmu zapewniamy czerwoną farbę.

czytaj więcej
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl