Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Zimowy paintball

Data : 2010-05-08
quadyquadyquadyquadyquady

Paintball zimowy to znakomita i niezapomniana zabawa na sniegu. Jest to militarna gra strategiczna, podczas której pozorowana walka pomiędzy dwiema drużynami dostarcza uczestnikom intensywnych przeżyć. Członkowie teamów, umundurowani i uzbrojeni w pneumatyczne karabinki wypełnione żelatynowymi kulkami z farbą, nie celują do statycznego celu, a do swoich kolegów z pracy, którzy nagle stają się realnymi wrogami i których trzeba bezlitośnie wyeliminować. Oj tak, to powoduje natychmiastowy wzrost poziomu adrenaliny. Podczas zimowego paintbala poznacie podstawy taktyki gier paintbaloowych oraz nauczycie sie maskować w zimowych warunkach.

Jako doświadczony organizator imprez, zapewniamy Państwu fachową obsługę, gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalne zaplecze techniczne. Posiadamy ponad 100 kompletów broni, możemy umundurować i przeprowadzić grę dla grup do 300 osób - zawodnicy otrzymują od nas markery, kombinezony ochronno-kamuflujace oraz maski na twarz.

Paintball stanowi doskonały, dość niekonwencjonalny sposób integracji zespołu, wpływający na wzrost zaangażowania pracowników w sprawy firmy. To aktywny wypoczynek w duchu sportowej rywalizacji i świetna, relaksująca zabawa. Taka forma imprezy firmowej to niesamowitą przygoda, w której liczy się nie tylko tężyzna fizyczna, ale i sprawność umysłowa: zdolność logicznego myślenia czy umiejętność budowania strategii. Choć ta impreza plenerowa odbywa się w duchu drużynowej współpracy, jest to też doskonały test na sprawdzenie samego siebie. Naprawdę warto przeżyć z nami tę niesamowitą przygodę! Jeśli zdecydujecie się Państwo na taką formę spotkania firmowego - gwarantujemy satysfakcję i naprawdę mocne wrażenia! 

 

Paintball leśny

Paintball leśny to jedna z bardziej popularnych firmowych imprez integracyjnych organizowanych w plenerze. Jej niewątpliwym atutem jest miejsce, gdzie rozgrywa się bitwa paintballowa - czyli specjalnie przygotowany teren w lesie. To właśnie tajemniczość boru, zasadzki czyhające w jego gęstwinie i zwodniczość dzikich ścieżek dodają całej akcji posmaku przygody i podkreślają jej autentyczność.

Organizatorzy imprezy przeprowadzają krótkie szkolenie, następie dzielą uczestników na dwa oddziały. W chwili, gdy zawodnicy zakładają mundury i maski, stateczni panowie w garniturach i eleganckie panie w garsonkach, w mgnieniu oka stają się członkami wrogich sobie teamów, które ruszają do boju, by bezlitośnie eliminować przeciwników. Poruszają się po dzikich kniejach niczym zamaskowani komandosi do zadań specjalnych, a wzrost poziomu adrenaliny zapewniają im strzelanki z pneumatycznych karabinków, wypełnionych żelatynowymi kulkami z farbą, z których celują się do wrogów. Ale podczas wyprawy pracują nie tylko mięśnie - członkowie grup również naradzają się i obmyślają strategie, jak osiągnąć cel, który wyznacza realizowany, zaproponowany przez nas scenariusz.

Przykładowe scenariusze gry Paintball:

    * Zniszczyć przeciwnika - to najbardziej popularny scenariusz paintballu leśnego, który pozwala na rozruszanie zawodników i umożliwia im zapoznanie się ze sprzętem, charakterem gry i warunkami terenowymi. Cel jest prosty: trzeba wyeliminować przeciwników, samemu uchodząc z życiem.
    * Zdobywanie bazy przeciwnika - obydwie drużyny mają taką samą misję: dotrzeć do bazy przeciwnika, zerwać jego flagę i wrócić z nią do swojej bazy, jednocześnie nie dając się wyeliminować. Wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza wykona zadanie.
    * Obrona prezydenta - jedna drużyna paintballowa to ochrona prezydenta, a jej zadaniem jest bezpieczne odeskortowanie głowy państwa do bazy, pokonując określoną trasę. Drużyna przeciwna to zamachowcy, którzy chcą ową personę zastrzelić. Aby gra nie zakończyła się zbyt szybko, prezydentowi podarowaliśmy trzy życia.
    * Zdobywanie wzgórza - jedna drużyna broni wzgórza i umieszczonej na jego szczycie flagi, podczas gdy najeźdźcy z drużyny przeciwnej chcą ją zdobyć.
    * Pojedynek - drużyny stają naprzeciwko siebie w dość dużej odległości. Gra polega na wyeliminowaniu przeciwników - osoba, która zostanie trafiona, schodzi z placu boju. Gra odbywa się w rundach i polega na oddaniu tylko jednego strzału w kierunku drużyny przeciwnej, na komendę prowadzącego. Każdy kolejny etap uczestnicy rozgrywają bliżej siebie - coraz łatwiej trafić przeciwnika, coraz trudniej uniknąć kulki.
    * Patrol uliczny - jak przystało na paintball leśny, ulicami miasta staną się leśne dróżki i ścieżki. Oto drużyna rabusiów wyprawia się w las, jednak niech mają się na baczności! Za chwilę bowiem ruszy za nimi w pościg patrol uliczny, który ma za zadanie odnaleźć niebezpiecznych łotrów i przywrócić porządek w mieście.

Podczas gry zapewniamy Państwu naszą fachową pomoc, gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa i profesjonalne zaplecze techniczne. Posiadamy ponad 100 kompletów broni, umundurujemy grupy do 300 osób (zawodnicy otrzymują od nas markery, kombinezony ochronno-kamuflujace, maski na twarz i określoną ilość kulek z farbą).

Paintball leśny to nie tylko niesamowita przygoda, która na długo zapadnie w pamięć uczestników czy niezwykle odprężające chwile na świeżym powietrzu. To przede wszystkim ciekawy pomysł na imprezę firmową i niezwykle efektywny, niebanalny sposób na zintegrowanie zespołu. Poprzez dobrą zabawę i przyjazną rywalizację, przez naturalny podział ról podczas rozgrywania scenariuszy, wspólne wysiłki zmierzające do osiągnięcia wyznaczonego celu, uczestnicy poznają siebie wzajemnie i budują trwałe fundamenty, oparte na zdrowych zasadach i pozytywnych relacjach.

Speedball,

Speedball to szybka odmiana paintballu, to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie firmowej imprezy integracyjnej. To gra zespołowa, która w przeciwieństwie do paintballu leśnego, rozgrywana jest na otwartej przestrzeni, na wyznaczonym i specjalnie przygotowanym do niej polu. Aby zawodnicy mogli się schronić przed strzałem wroga porozstawiano na nim potężne, dmuchane przeszkody. Podczas rozgrywki uczestnicy są umundurowani i uzbrojeni w tzw. markery - karabinki, które za pomocą sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają z siebie kulki wypełnione farbą, znaczące trafionego przeciwnika kolorowym, łatwo zmywalnym śladem. Na turniej speedballowy składa się kilka rund, które rozgrywają między sobą uczestnicy podzieleni na kilka drużyn. Cel bojowy jest jeden - szybko i skutecznie wyeliminować wrogów, wygrać jak najwięcej bitew, by finalnie zyskać miano zwycięskiej drużyny.

Jak zawsze, jako kompetentna firma organizująca wyjazdy integracyjne, zapewniamy Państwu naszą fachową pomoc, gwarantujemy maksimum bezpieczeństwa i profesjonalne zaplecze techniczne. Posiadamy ponad 100 kompletów broni, umundurujemy grupy do 300 osób (zawodnicy otrzymują od nas markery, kombinezony ochronno-kamuflujące, maski na twarz i określoną ilość kulek z farbą).

Speedball jest niezwykle widowiskową grą, która dostarcza naprawdę ogromnych, niezapomnianych emocji. Podczas tej dynamicznej, trwającej zaledwie kilka minut strzelanki, w której nie ma nie ma mowy o ukryciu się w leśnych kniejach, a spokojne opracowanie sensownych strategii pozostaje w sferze marzeń - uczestnicy ćwiczą swój refleks, mobilizują się do szybkiego działania i błyskawicznego podejmowanie decyzji. Taka odmiana gry pozwala im otworzyć się na nowe wyzwania, uczy funkcjonowania w warunkach stresowych. To dzięki niej odkrywają zarówno swe mocne, jak i słabe strony. W ten sposób ta niewinna namiastka dziecięcej gry w wojnę niesie ze sobą również moc korzyści dla grupy - dzięki ekstremalnym doznaniom, szybkiej akcji i wspólnym celom, speedball zmusza do przełamania barier komunikacyjnych wewnątrz zespołu, uczy zorientowania się na efektywną współpracę, czyli pobudza ducha walki. Speedball, specyficzna forma imprezy plenerowej, to doskonała propozycja dla tych, którzy w niecodzienny sposób chcą zainwestować w przyszłość swego zespołu.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl