Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Wyprawy na ryby - łowienie podlodowe

Data : 2011-09-08
quadyquadyquady

Oferta skierowana nie tylko do amatorów wędkarstwa. Zagraniczne łowiska dają szansę na owocne połowy oraz  pełną realizację wędkarskiego hobby. Doskonałą formą wypoczynku, dającą możliwość bliskiego kontaktu z przyrodą oraz odpoczynku od zgiełku miasta jest rejs lub wyjazd z czasem przeznaczonym tylko na nurkowanie.

Integracyjne wyprawy "na rybę" pozwalają zapomnieć o troskach życia codziennego, wyciszyć się a także zamienić bierny wypoczynek w pełną emocji przygodę. Imprezy firmowe z wędką są nie tylko pewną formą aktywności, ale także szkoleniem umiejetności manualnych oraz nauką cierpliwości i opanowania.

 

Wyprawa na ryby może okazać się świetną alternatywą do zorganizowania imprezy firmowej. Proponujemy wówczas kilkudniowe rejsy, podczas których łowienie ryb jest tylko jedną z atrakcji. Gwarantujemy świetną zabawę, oraz liczne konkurencje polegające m. in. na złowieniu największej ryby.

 

W naszej ofercie znajdują się wyprawy w kraju jak i za granicą. Odpowiadamy za organizację sprzętu oraz dostarczenie niezbędnych akcesorii wędkarskich do wybranego miejsca.

 

Przedstawiamy wybrane łowiska w kraju i za granicą:

Bałtyk

Łowiska Bałtyku zachodniego w obrębie piętnastomilowej strefy nad Kołobrzegiem charakteryzują się kamienno piaszczystym dnem. Kamienny grunt, rozciągający się szesnaście mil na północ i pólnocny zachód od Kołobrzegu jest doskonałym miejscem na połowy wędkarskie. Spotykany jest tu omółek- naturalny pokarm dorsza. W rejonach tych trafiaja się osobniki dochodzące do 14 kilogramów. Oczywiście łowiska w tym rejonie uchodzą za trudne dla wędkarzy i wymagają kunsztu i sprytu wędkarskiego, są sprawdzianem dla amatorów wędkarstwa.

 

Norwegia

Jest ojczyzną ogromnych połaci niezamieszkałej ziemi, najpiękniejszej w Europie przyrody i zorzy polarnej. Jest to także kraj fiordów- niepowtarzalnych wąwozów skalnych, wcinajacych się niejednkorotnie w dziesiątki kilometrów w głąb stałego lądu. Ich zboczami spływają wodospady pełne pstragów lub palii jeziorowych, które przyciągają tłumy żeglarzy, nurków oraz wędkarzy. Podczas zorzy polarnej słońce wogóle nie znika z nieboskłonu, co pozwala oddawać się wędkarstwu nawet 24 godziny na dobę...

 

Finlandia

Jest to kraj o niespotykanych walorach przyrodniczych, obfitujący w lasy i jeziora. Te ostatnie, nieskazitelnie czyste, stwarzaja wymarzone wręcz warunki do wędkowania. Tamtejsze łowiska stwarzają wędkarzom nieograniczone możliwości w zaspokajaniu swoich potrzeb. W fińskich wodach łowi się takie gatunki ryb, jak: łosoś , pstrąg, lipień, szczupak, okoń... Dużą atrakcją są łowione spod lodu palie jeziorowe, które doskonale reagują na spinning, sztuczną muchę oraz przynęty podlodowe. W okolicy Finlandii Centralnej zlokalizowanych jest kilka tysiecy jezior obfitujących w szczupaki, okonie oraz łososie (znane wśród miłośników wędkarstwa jako królowie fińskich wód).

Szwecja

Jest to obecnie najczęściej wybierany kierunek zagranicznych wyjazdów wędkarskich w Europie. Wielkie połacie lasów poprzecinane są tu wstęgami rzek, strumieni i jezior. Jest to istny raj dla amatorów wędkarstwa, którzy nie muszą martwić się o zasobność tychże łowisk (obfitujących  w łososie, pstrągi, lipienie i szczupaki). Oprócz wielkich jezior znaleźć tu można niepozorne, (ale jakże zarybione) jeziorka zagubione pośród gęstwiny lasów. Rwące potoki to z kolei królestwo pstrągów, łososi i lipieni. Ten nieskażony przez cywilizację kraj kryje w sobie wiele tajemnic -od wielkich błękitnych jezior w Szwecji Południowej i Centalnej, po rwące rzeki, dzikie leśne ostępy i surowy klimat w Szwecji Północnej.  

Dania

Dania to jedno z najciekawszych miejsc położonych na kontynencie Europejskim. Słynie ona z dużej ilości łowisk typu "put and takie" -małych, leśnych jeziorek które obfitują w pstrągi. Jest to szczególnie popularny rodzaj wędkarstwa wśród pracowników firm ( imprezy integracyjne), jak również początkujących wędkarzy.

Mongolia

Wędkowanie tajmieni w górskich, rwących rzekach w Mongolii, to jedna z najbardziej ekscytujących wypraw wędkarskich.

Tajlandia

Połowy ryb w tym zakątku są bardzo atrakcyjna formą spędzenia wolnego czasu przez wiele osób. Dzięki długiej linii brzegowej, wielu rzek i kanałów można tu znaleźć wiele miejsc do połowów. Tajlandia jest domen dla około 700 gatunków ryb słodkowodnych, począwszy od małych stawów i strumieni, po większe rzeki jak  Chao Praya i Mekong. Oprócze tego organizujemy wiele rejsów z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy chętnie służą dobrą rada na tema technik połowu w tamtejszych wodach...

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl