Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Windsurfing - szkoła i wyjazdy

Data : 2011-06-19
quadyquadyquadyquady

Windsurfing i Kitesurfing to dyscypliny, które ze wszystkim sportów wodnych chcielibyśmy polecić Państwu najbardziej. To one dały początek naszym podróżom w poszukiwaniu najciekawszych i najlepszych miejsc do surfowania. Tą pasją już od kilku lat dzielimy się z naszymi klientami, z którymi mieliśmy już przyjemnośc odwiedzić wiele przepięknych zakątków świata. Windsurfing i Kitesurfing był zawsze bardzo dobrze sprawdzającym się elementem wyjazdów firmowych, szkoleń czy konferencji, a uczestnicy tych imprez niejednokrotnie wracali do nas o z pytaniami o kolejne wyjazdy na deskę, często już prywatnie , z rodziną czy przyjaciółmi.

Windsurfing to sport niesamowity, który potrafi dostarczyć wielu niesamowitych wrażeń. Połączone są w nim cechy zarówno żeglarstwa jak i surfingu. Kitesurfing jest do niego bardzo podobny. Różnica polega tylko na sposobie prowadzenia deski oraz na zastąpieniu klasycznego żagla spacjalnym latawcem.

Z nami nie tylko aktywnie spędzisz czas ale także zobaczysz ciekawe miejsca oraz poznasz wyjątkowych ludzi.

Organizujemy szkoły windsurfingowe w Polsce: Chałupy, Jastarnia, Krynica Morska, jezioro Niedzięgiel, Jastarnia, zalew Chańcza  ale także na świecie m.in. w Chorwacji, Grecji, Hiszpanii czy Egipcie.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi stronami:

www.fun-kite.pl

www.fun-surf.pl

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl