Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Skandia Surfing Team

Data : 2011-07-11
quadyquadyquady

Skandia Surfing Team - wyjątkowa grupa gotowa odkrywać z nami kolejne ciekawe miejsca i spędzać aktywnie czas. Tym razem padło na Bałtyk.

Pierwszego dnia spotkaliśmy się z grupą nad Zatoką Pucką w Chałupach, gdzie stacjonują nasze przyczepy kempingowe. Tego dnia czekała na wszystkich krótka wieczorna integracja, gdyż kolejny dzień zapowiadał się niezwykle intensywnie.


Główną atrakcją wyjazdu było szkolenie windsurfingowe. Zatoka Pucka to jedyna taka miejscówka nad polskim morzem, gdzie wiatr zdaje się nie cichnie na chwilę. Sprzyja to uprawianiu takich sportów jak wind&kitesurfing.


Po części teoretycznej na plaży zabraliśmy grupę na wodę, aby zmierzyli się z żywołem. Po oswojeniu się deską i żaglem oraz kilku zabawach integracyjnych przyglądaliśmy się ich dokonaniom. Wszyscy świetnie się spisywali a pojedyncze upadki nagradzane były oklaskami.
W przerwach uczestnicy mogli pokonywać fale na skuterach wodnych lub wygrzewać się na gorącym piasku.


Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą wspólną zabawę!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl