Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Rejs motorówką po Wiśle - Kazimierz Dolny

Data : 2010-07-02
quadyquadyquadyquadyquady

Proponujemy niezapomniany rejs łodzią motorową po ostatniej tak dzikiej i nieobliczalnej rzece we współczesnej Europie. Dolina Wisły zachwyca swoim niepowtarzanym urokiem. Odsypiska, łachy oraz duże skoncentrowanie piaszczystych wysepek sprawiają, że przeniesiemy się w dziewiczy, niczym nie skażony przez cywilizację klimat. Rejs motorówką pozwoli na odkrycie wielu miejsc, które widziane z innej perspektywy wydawałyby się niedostępne.

 

Rejs po Wiśle to świetna okazja do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, przyjaciół lub znajomych. Rejs na ekskluzywnej motorówce po Kazimierzu Dolnym zapeni uczucie komfortu i wygody. Czas spędzony na motorówce można uprzyjemnić sobie kieliszkiem dobergo wina lub drinkiem. Rej po Wiśle może okazać się także świetnym prezentem, który dostarczy wielu niezapomnianych chwil oraz pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennego zgiełku. Dla włąścicieli firm może to być sposób na odpoczynek oraz integrację zespołu. Niezapmniane chwilę stać się mogą tematem rozmów, które z pewnością przyczynią się do rozładowania napięcia podczas pracy oraz poprawią relacje w całej strukturze firmy.

 

Wycieczka na łodzi motorowej to także okazja do obejrzenia malowniczego Kazimierza Dolnego. Nad brzegami Wisły rozciągają się piękne kamienice, pokryte charakterystycznymi czerwonymi dachówkami. Ten niezwykły klimat pozwala odkryć to co na ogół wydaje się banalne. Nad brzegami rzeki widać nie tylko ogromne ilości spacerujących turystów ale także okolicznych artystów. Pełno tu malarzy, rzeźbiarzy oraz gospodyń domowych sprzedająch koronkowe dzięła sztuki. Na rynku, wśród straganów znaleźć można wiele bibelotów i pamiątek, oraz jakże popularnego w Kazimierzu Dolnym- koguta z ciasta.

 

Kazimierz Dolny to urocze miasteczko rozsławione przez tworzących tu pisarzy i malarzy. Otaczająca je dolina Wisły jest poprzecinana głębokimi jarami, a z łagodnych wzgórz rozpościerają się wspaniałe widoki. Dzieje Kazimierza Dolnego sięgają początków XI wieku, kiedy istniała tu osada zwana Wietrzną Górą. Nad miasteczkiem górują ruiny gotyckiego zamku z wysoką wieżą, z której można podziwiać panoramę Kazimierza, dolinę Wisły oraz piękne ruiny znajdującego się na przeciwległym brzegu zamku w Janowcu. Wspaniały widok roztacza się także z pobliskiej Góry Trzech Krzyży. Najpiękniejszym miejscem w mieście jest rynek, przy którym ocalały zachwycające kamienice braci Przybyłów.

Organizujemy rejsy godzinne , kilkugodzinne, jednodniowe lub dwudniowe, w zależności od preferencji klientów. Proponowane trasy rejsu konsultowane są z klientami, aby jak najbardziej trafić w potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy świetną zabawę oraz bezpieczeństwo podczas całego rejsu. Dla miłośników sportów ekstremalnych mamy specjalne propozycje łączące w sobie wiele atrakcji:
Dodatkowo proponujemy:

  • jazdę na skuterach wodnych
  • parasailing
  • motolotnię
  • R.I.B

 

Przykładowe scenariusze rejsu po Wiśle:

 

Podczas godzinnych i dwugodzinnych rejsów szybkimi łodziami motorowymi skupiamy się głównie na przemierzeniu Wisły na odcinku Kazimierza Dolego. Jest to mało wymagajacy rejs , mający zapewnić naszym klientom możliwość zapoznania się z okolicznymi krajobrazami. W ramach atrakcji proponujemy stacjonowanie na tworzacych się na Wiśle piaszczystych plażach. Ci, którym rejs motorówką nie wystarczy proponujemy przesiadkę na skutery wodne.

 

Dla miłośników wielogodzinnego wypoczynku na wodzie, proponujemy rejs łodzią motorową z Kazimierza Dolnego do Sandomierza. Podczas tej wycieczki stacjonować będziemy na wielu piaszcystych wysepkach skoncentrowanych na Wiśle, gdzie czekać będą na nas różne atrakcje i niespodzianki. Miłośnicy sportów wodnych będą mogli popływać na skuterach wodnych, a Ci, którz dobrze czują się w przestrzeni powietrznej- będą mieli okazję przemierzyć cześć trasy na parasailu ciągniętym przez szybką łódź motorową. W Sandomierzu, oprócz możliwości zobaczenia wielu tamtejszych zabytków, czekać będzie na nas wiele atrakcji zaplanowanych na wieczór. Może to być ognisko, śpiew i kiełbaski, jak też wygodny hotel, wystawna kolacja i towarzysząca jej oprawa muzyczna. Powrót z Sandomierza także wiąże się z wieloma atrakcjami.

 

Opcja godzinna :

08.45- Krótkie omówienie zasad bezpieczeństwa

09.00-Rozpoczęcie rejsu spod Hotelu Król Kazimierz, dopływając do granic Kazimierza Dolnego zawracamy i płyniemy w do miejsca rozpoczęcia.

10.00 Zakończenie rejsu

 

Opcja dwugodzinna:

08.45- Krótkie omówienie zasad bezpieczeństwa

09.00-Rozpoczęcie rejsu spod Hotelu Król Kazimierz

09.30- dopływamy do jednej z piaszczystych wysepek na Wiśle i przesiadamy się na skutery wodne

10.00- Stacjonowanie przy kolejnej, wyznaczonej wysepce i wracamy na pokład motorówki. Dopływamy do końca granicy Kazimierza Dolneg i zawracamy.

10.30- Stacjonujemy na kolejnej wysepce godzie czeka na nas niespodzianka

11.00- Koniec rejsu w okolicy Hotelu Król Kazimierz w Kazimierzu Dolnym

 

Opcja dniowa:

 9.00- Krótkie szkolenie uczestników rejsu – nauka pływania skuterami wodnymi, omówienie zasad zachowania bezpieczeństwa na łodzi motorowej, omówienie zasad korzystania z parasaila.

10.00- Start z Kazimierza Dolnego  (okolice Hotelu Król Kazimierz). W drodze do Sandomierza mijamy malowniczy Janowiec i Wilków. Następnie możemy podziwiać dziki krajobraz Wisły przepływajac przez miejscowości Gniazdków, Jarentowskie Pole, Las Dębowy, Kammień, Piotrawin, Łopoczno i docieramy do Jóżefowa nad Wisłą. Dalej pokonujemy trasę mijając Annopol i docieramy do Zawichostu, gdzie nasi uczestnicy mają okazję przesiąść się na skutery wodne, lub poszybować parasailem.  Z Zawichostu docieramy do Sandomierza.
Lunch w przerwie rejsu.

18.30- zakończenie rejsu w Sandomierzu

*Opcja dodatkowa-powrót do Kazimierza Dolnego samochodami terenowymi typu Land Rover. Opcja 2 dniowa :

9.00- Szkolenie uczestników rejsu – nauka pływania skuterami wodnymi, omówienie zasad zachowania bezpieczeństwa na łodzi motorowej, omówienie zasad korzystania z parasaila

10.00- Start z Kazimierza Dolnego  (okolice Hotelu Król Kazimierz). W drodze do Sandomierza mijamy malowniczy Janowiec i Wilków. Następnie możemy podziwiac dziki krajobraz Wisły przepływajac przez miejscowości Gniazdków, Jarentowskie Pole, Las Dębowy, Kammień, Piotrawin, Łopoczno i docieramy do Jóżefowa nad Wisłą. Dalej pokonujemy trasę mijając Annopol i docieramy do Zawichostu, gdzie nasi uczestnicy mają okazję przesiąść się na skutery wodne, lub poszybowac parasailem.  Z Zawichostu docieramy do Sandomierza.
Lunch w przerwie rejsu.

18.00- Stacjonowanie w Sandomierzu

19:00- Rozpoczęcie zabawy wieczornej (może to być ognisko, śpiew i kiełbaski, jak też wygodny hotel, wystawna kolacja i towarzysząca jej oprawa muzyczna).

*Dla amatorów sportów ekstremalnych, po zakończeniu rejsu proponujemy dalszą zabawę w postaci przejażdżki samochodem terenowym po Sandomierzu, przejażdzki quadami oraz zabawa zw paintball z noktowizorami!!! 

Następnego dnia:

10:00- Start z Sandomierza (powót tą samą trasą)

15.30- Stacjonowanie na jednej z wysepek zlokalizowanych w okolicy Kazimierza Dolnego. Uczestnicy przesiadają się na R.I.B.a , który z zawrotną prędkością i wieloma "upozorowanymi" wywrotkami dopływa do Kazimierza Dolnego

16:00 Koniec rejsu w Kazimierzu Dolnym.


 Wszystko, oczywiście zgodnie z sugestiami naszych klientów. Organizujemy rejsy po Wiśle dla rodzin, firm i osób prywatnych. Oprócz świetnej zabawy gwarantujemy dostarczenie niezbędnego sprzętu w wybrane miejsce. Jesteśmy mobili, gotowi do nowych wyzwań, dla nas niemożliwe staje się możliwe.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl