Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Kazimierz Dolny pełen atrakcji...

Data : 2011-07-15
quadyquady

Całodniowa impreza w Kazimierzu Dolnym za nami. Uczestnicy mieli okazję do spróbowania swoich sił na skuterach wodnych i quadach. Pełne adrenaliny przejażdżki po królowej polskich rzek dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień i skutecznie podnosiły ciśnienie.

Wyprawa quadami po okolicach Kazimierza Dolnego - strumienie, lasy, wąwozy, zjazdy i podjazdy stworzyły okazję do rewelacyjnej, dynamicznej jazdy - czasami o dość zaskakującym scenariuszu.

Powalone drzewo i podmokły teren to nie lada wyzwanie, o czym mieliśmy okazję sie przekonać... Na koniec przy wspólnej kolacji w plenerze oglądaliśmy zdjęcia i filmiki z naszej wyprawy po terenach Małopolskiego Przełomu Wisły...


Aktywnie spędzony dzień i pyszna grillowa kolacja w milej atmosferze na pewno zaowocuje kolejnym równie rewelacyjnym eventem... Dziękujemy!!!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl