Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się

 

Kampery - wyjazdy firmowe

Data : 2011-06-21
quadyquadyquadyquadyquady

Mówi się o nich różnie..."mobilehome, mobilehomes, samochód campingowy, kempingowy, campervan, motorhome, przyczepy kempingowe, przyczepy campingowe, kempingi, campingi, caravan, wohnwagen, trailer, caravans" inni mówią potocznie "kamper, camper, kampery, campery, wohnmobil, wohnmobile, campmobile, reisemobile, reisemobile, campomobile, samochody kempingowe, samochody campingowe " ... można pisać dużo. Wszystkie te słowa opisują campery (kampery , capery, campervans, vanagon, -samochody kempingowe) i przyczepy kempingowe (przyczepy campingowe-przyczepy ze spaniem).

 

Kampery są niczym innym jak przyczepami ze spaniem. Te domki jeżdżące za samochodem w wielu krajach są jedynym domem dla ich właścicieli mieszkających na całorocznych kempingach, dla innych są sposobem na życie i zwiedzanie świata.
Kolejni miłośnicy zabierają swoje przyczepy kempingowe wyjeżdżając jedynie na weekend, w ciche niezamieszkane miejsca.

 

Jest to świetna alternatywa na wyjazd firmowy. Ogromnym plusem jest wygoda i możliwość odpoczynku w czasie jazdy. Jednak za wyborem kampera przemawia jeszcze fakt, że możemy dotrzeć w mniej cywilizowane krańce świata, nie martwiąc się o nocleg.

 

W zależności od upodobań organizujemy objazdy po Polsce oraz prawdziwe wyprawy w nieznane. Istnieje także możliwość transportu kamperów w wybrane miejsce, tak aby służyły tylko jako baza noclegowa. Gwarantujemy komfort i bezpieczeństwo. Jako bezpośredni właściciele tychże kamperów gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Mamy w ofecie wiele modeli, dzieki czemu możemy dopasować ich wielkość oraz wyposażenie do przeznaczenia. Wiele modeli posiada róznego rodzaju schowki umożliwiające ptransport sprzętu sportowego, desek surfingowych i rowerów.

Na życzenie klientów wplatamy w podróż inne atrakcje, np. przejazd części trasy samochodami terenowymi, stacjonowanie w odludnych miejscach, gdzie wieczorem rozpalamy wielkie ognisko i bawimy sie wspólnie do białego rana. Jest to szansa, aby poszczególni uczestnicy tej imprezy mieli okazję do pełnej integracji, lepszego poznania się, a przy tym poprawienia relacji panujących na stopie zawodowej.

Jest to też świetna okazja do odwiedzenia wielu zabytków, poznania innych kultur, tradycji.

 

W zależności od upodobań klienta realizujemy wyprawy firmowe w wyznaczone miejsca, lub też sami proponujemy plan oraz cel podróży. Jeśli zdarza się, że nasz wyjazd organizowany jest w okresie Mistrzostw Świata w danej dyscyplinie sportu, to dlaczego nie mielibyśmy się tam znaleźć???

W ramach wyjazdu motywacyjnego proponujemy:

 

Wyjazdy dla firm na wyścigi Formuły 1

Jest to okazja do zobaczenia na żywo idoli światowej klasy. Potrafią dokonywać z bolidami rzeczy nieprawdopodobnych, narażając przy tym często wasne zdrowie i życie. To najdroższy i najbardziej elitarny sport na Świecie. Niestety, jeszcze długo nie będzie nam dane oglądać naszego rodaka Roberta Kubicę podczas rajdu w swojej ojczyźnie. Dlatego też, aby móc zobaczyć na żywo walkę o podium należy przemierzyć kilkaset kilometrów do najbliżej zlokalizowanych torów F1 (Niemcy, Węgry). Aby wyprawa nie przysporzyła trudów jazdy autem w ulicznych korkach oraz bezskutecznego poszukiwania miejsc noclegowych (o które możebyć wówczas trudno), proponujemy wyprawę kamperami. Aby jeszcze bardziej zadbać o komfort podróży proponujemy dolot samolotem do najbliżej zlokalizowanego lotniska w danym kraju, po czym przesiadkę do kamperów i dojazd do miejsca skąd bez problemu dotrzemy do punktu docelowego. Wyprawa kamperami zagwarantuje możliwość swobodnego przemieszczania się po terenie wyznaczonym dla kibiców formuły 1, dojścia z miejsca pobytu do punktów obserwacyjnych nawet pieszo. Prawdziwym udogodnieniej jest to, że kampery zapewniają także bazę noclegową, o którą może być ciężko przy okazji organizacji imprezy F1 na taką skalę. Po wyścigach wszyscy uczestnicy wyprawy mogą swobodnie powrócić do miejsca stacjonowania, i móc jeszcze długo wymieniać się poglądami i wrażeniami przy grillu i zimnych napojach. Przecież żaden fan Roberta Kubicy, nie chciałby dowiedzieć się o wyniku wyścigów z radia własnego samochodu, stojącego w gigantycznym korku, na obrzeżach miasta???

 

Dla chętnych do udziału w naszym wyjeździe motywacyjnym prezentujemy kalenarz MŚ w Formule 1:

Pełny kalendarz na sezon 2011:

13/03 Bahrajn
27/03 Australia
10/04 Malezja
17/04 Chiny
08/05 Turcja
22/05 Hiszpania
29/05 Monako
12/06 Kanada
26/06 Europa (Walencja)
10/07 Wielka Brytania
24/07 Niemcy
31/07 Węgry
28/08 Belgia
11/09 Włochy
25/09 Singapur
09/10 Japonia
16/10 Korea
30/10 Indie
13/11 Abu Dhabi
27/11 Brazylia

Wyjazd intergacyjny dla amarorów wodnego szaleństwa

Wyjazd integracyjny kamperami przysporzy wielu niezaponianych chwil. Jest to świetny sposób na wypoczynek już w trakcie podróży. Dla amatorów wodnego szaleństwa przewidzieliśmy podróż specjalnie przygotowanymi do tego celu kamperami, posiadajacymi wiele schowków na sprzęt oraz mocowania do desek surfingowych, kajaków, sprzętu do nurkowania oraz z możliwością holowania skuterów wodnych.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl