Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
Proponujemy Państwu wyjazdy typu incentive travel w najpiękniejsze zakątki świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oferty rejsów połączone z szeregiem dodatkowych aktywności, egzotyczne wyprawy off road, zimowe wyprawy skuterami do miejsc tak interesujących jak Laponia oraz wiele innych.
 
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
 
 
Rejs motorówką po Wiśle - Kazimierz Dolny
Kraj: POLSKA
Cena:
wynajem quadów

Piękne widoki, kieliszek dobrego wina, wiatr we włosach i nieznikający uśmiech to codzienność na naszych firmowych rejach po Wiśle.

czytaj więcej
Wyprawa Egipt - Bramy Sahary
Kraj: Afryka
Cena:
wynajem quadów

Wyprawa Egipt - Bramy Sahary. Zapraszamy Cię na niezwykle interesującą wyprawę pustynną. Wyprawa, którą Ci proponujemy, daje szansę zwiedzenia Egiptu. Egipt to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc na świecie, które zachwyci się swoim pięknem i odmiennością. Ta wyprawa na zawsze pozostanie w Twojej pamięci...

czytaj więcej
Wyprawa Szwecja 7 dni
Kraj: Szwecja
Cena: 2295 Euro/os.
wynajem quadów

Siedmiodniowa wyprawa skuterami śnieżnymi. Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda! Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi ! Termin: od pierwszego śniegu (min 3 skutery)

czytaj więcej
Wyprawa off road Etiopia motocyklem (tylko dla grup)
Kraj: Etiopia
Cena: do uzgodnienia
wynajem quadów

Off road wyprawa Etiopia... Odkryj Etiopię z Fun Sail!!! Wyprawa motocyklowa to wspaniała okazja do poznania tego fascynującego kraju i jego bogatej kultury, jazda po bezdrożach wśród urzekającej przyrody. Polecamy nasze wyprawy off road, off road Etiopia, Maroko, Rumunia, Ukraina. Zapraszamy na szkolenia off roadowe, 4x4, wyprawy 4x4...

czytaj więcej
Wyprawa quadami Maroko
Kraj: Maroko
Cena: 6500,00 PLN 5 dni
wynajem quadów

Wyprawa quadami przez Maroko. Maroko zachwyca bogactwem krajobrazów: od piaszczystych i kamienistych pustyń, przez potężne góry i kaniony po bujne lasy cedrowe i gaje palmowe. Wyprawa quadami dostarczy wielu emocji i niezapomnianych wrażeń. Polecamy off road Maroko, Maroko quady. Organizujemy również Incentive travel oraz imprezy integracyjne.

czytaj więcej
Rejs Nurkowy - nurkowanie na Blue Hole
Termin: 2010.07.15 - 2010.07.23
Kraj: Belize
Cena: 2300,00 PLN
wynajem quadów

Zapraszamy Cię na niezwykle interesujący, 8 dniowy rejs nurkowy Belize, Gwatemala, Honduras. Belize to raj dla miłośników nurkowania - rafa koralowa, słynna Blue Hole, przejrzysta woda, ławice tropikalnych ryb, podwodne gąbki... Rejs po wodach Belize, połączony z poznawaniem niesamowitego, podwodnego świata to niezapomniane przeżycie... Zapraszamy na nasze rejsy Belize, rejsy po najciekawszych akwenach świata, czartery barek, jachtów...

czytaj więcej
Rejs morski Wyspy Kanaryjskie - Baleary
Termin: 2010.09.02 - 2010.09.22
Kraj: Baleary
Cena: 3100,00 PLN
wynajem quadów

Zapraszamy na rejs żeglarski - Wyspy Kanaryjskie - Baleary. Niezwykła przygoda dla osób lubiących wyzwania. Płyniemy komfortowym jachtem Bavaria 39 z 2007 roku ... Popłyń z nami, a na pewno nie pożałujesz. Piękne widoki, czyste powietrze, błękitna woda. Organizujemy również yacht incentive travel dla firm , rejsy żeglarskie i szkolenia na patent ISSA. Dla chętnych nurkowanie ze sprzętem. Nie może Cię z nami zabraknąć!

czytaj więcej
Rejs jachtem typu gulet po Adriatyku
Termin: 2010.09.03 - 2010.09.11
Kraj: Europa
Cena: 1375,00 Euro
wynajem quadów

Rejs jachtem typu gulet po Adriatyku. Niesamowita przygoda, która w 100 % spełni Twoje oczekiwania. Nasza wyprawa to super oferta na wakacyjny czas. Piękne krajobrazy, czyste powietrze, lazurowe wybrzeże, bezkresne niebo... Jeżeli marzysz o błogim spokoju, pełnym odpoczynku, chwili wytchnienia od codziennych obowiązków, to ta oferta jest stworzona specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy Cię na niesamowity rejs jachtem po pięknym Adriatyku. Wyprawa z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy.

czytaj więcej
Rejs jachtem motorowym w Grecji
Termin: 2010.09.17 - 2010.09.20
Kraj: Europa, Grecja
Cena: 4080 Euro
wynajem quadów

Rejs jachtem motorowym w Grecji. Zapraszamy na niezapomniany rejs po Grecji...Słoneczna Grecja to cudowne miejsce na wakacje. Piękne piaszczyste plaże, gorące słońce i pozostałości antycznych budowli. Rejs jachtem na trasie Ateny – Kitnos – Paros – Syros - Atenymotorowym to doskonała okazja do wyśmienitego spędzenia wakacji. Żeglując po greckich wodach na zlanych słońcem wybrzeżach na każdym kroku natrafiamy na świadectwa bogatej przeszłości... Organizujemy również wyjazdy motywacyjne dla firm.

czytaj więcej
Elba Korsyka Sylwester 2010 na katamaranie
Termin: 2010.12.28 - 2011.01.04
Kraj: Francja
Cena: 1900,00 PLN
wynajem quadów

Marzysz o wyjątkowym Sylwestrze w gronie najbliższych? Wystrzałowej imprezie, którą zapamiętasz do końca? Jeśli tak, to ten rej jest właśnie dla Ciebie! Rejs Elba - Korsyka - Sardynia - Sylwester 2010 na katamaranie. Zapraszamy wszystkich na rejs morski Scarlino - Elba - Korsyka... Odwiedź archipelag wysp La Maddalena oraz archipelag wysp Lavezzi... Przeżyj niezapomnianego Sylwestra na katamaranie Lavezzi 40, zobacz mały raj na ziemi... Nie może Cię tam zabraknąć! Wszystko z FunSail... Zapraszamy!

czytaj więcej
Trekking Meksyk- Wyprawa górska Meksyk
Termin: 2011.02.01 - 2011.02.14
Kraj: Ameryka P
Cena: 7200,00 PLN
wynajem quadów

Trekking Meksyk- Wyprawa górska Meksyk. Zapraszamy Cię na wyjątkową, fascynującą górską przygodę, dzięki której spełnisz swoje marzenia. Trekking Meksyk to niezwykłe widoki, piękne krajobrazy, gratka dla miłośników wędrówek przez nieznane góry oraz pustynie. Chcesz przeżyć coś wyjątkowego? Trekking Meksyk jest dla Ciebie! Nasza wyprawa zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego wędrowca.

czytaj więcej
Trekking - Wyprawa górska Argentyna - trekking Argentyna
Termin: 2011.02.05 - 2011.02.28
Kraj: Argentyna
Cena: 7900,00 PLN
wynajem quadów

Zapraszamy Cię na pełną przygód wyprawę do Argentyny. Nasza wyprawa w góry zaciekawi wszystkich amatorów wspinaczek, spływów i pieszych wędrówek. Wyprawa górska Argentyna to coś właśnie dla Ciebie! Niezapomniana wyprawa, którą zapamiętasz do końca życia. Piękne widoki, satysfakcja ze zdobywania kolejnych szczytów... Trekking z firmą Funsail spełni Twoje oczekiwania.

czytaj więcej
Skutery śnieżne wyprawa Rumunia
Termin: 2011.02.19 - 2011.02.20
Kraj: Rumunia
Cena: 3500,00 PLN
wynajem quadów

Rumunia wyprawa skutery śnieżne... Wyprawa przez ośnieżone Karpaty to przygoda życia. Wyprawa Rumunia skutery śnieżne to obcowanie z przyrodą, śniegiem i mrozem... Rumunia skutery śnieżne.. Zapraszamy na nasze wyprawy skuterami śnieżnymi, quadami, samochodami terenowymi, motocyklami...

czytaj więcej
Tajlandia - Rejs morski katamaranem
Termin: 2011.02.20 - 2011.03.06
Kraj: Tajlandia
Cena: 4700,00 PLN
wynajem quadów

Rejs morski luksusowym katamaranie. Katamaran Lagoon 440 - rejs Tajlandia. 14 dni na jachcie! Poznaj tą barwną, niespotykaną nigdzie kulturę, wiecznie uśmiechniętych mieszkańców... Wiele atrakcyjnych plaż i idyllycznych zakątków... Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Nie zastaniawiaj się... Rejs - katamaran w Tajlandii z Fun Sail...Organizujemy yacht incentive travel dla firm i szkolenia na patent ISSA...a także wyjazdy nurkowe.

czytaj więcej
Wyprawa skutery śnieżne Laponia - Finlandia
Termin: 2011.02.20 - 2011.02.26
Kraj: Finlandia
Cena: 1450,00 PLN
wynajem quadów

Wyprawa skuterami śnieżnymi Finlandia Laponia... Przeżyj zimową przygodę z Fun Sail. Zapraszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi Laponia - Finlandia! Psie zaprzęgi, wioska świętego Mikołaja, śnieżne safari, zorza polarna - to wszystko możesz zobaczyć z Fun Sail... Zapraszamy na nasze wyprawy off road Polska, Rumunia, Ukraina, Maroko... Polecamy nasze imprezy integracyjne, imprezy dla firm...

czytaj więcej
Polinezja Francuska - rejs żeglarski katamaran Bora Bora
Termin: 2011.02.28 - 2011.03.14
Kraj: Polinezja Francuska
Cena: 4800,00 PLN
wynajem quadów

Rejs morski na katamaranie. Katamaran Bahia 46 - Polinezja Francuska Bora Bora, Raiatea, Huahine - W cenie rejsu na Polinezji Francuskiej jacht ze skipperem, rejs żeglarski - miejsce w kabinie dwuosobowej. Dodatkowo płatne wyżywienie, opłaty portowe i paliwo do jachtu.. Bujne, zielone, wysokie wyspy ze szczytami w chmurach, otoczone rafą lub bez rafy, z plażami z czarnego bazaltowego lub białego koralowego piasku, to raj dla uczestników rejsu po Polinezji Francuskiej. Organizujemy również incentive travel.

czytaj więcej
Wyprawa skutery śnieżne Szwecja - Skandynawia
Termin: 2011.03.04 - 2011.03.13
Kraj: Szwecja
Cena: 9800,00 PLN
wynajem quadów

Szwecja - Skandynawia - wyprawa skuterami śnieżnymi ... Niesamowita przygoda pośród śniegów i mrozów Laponii, w terenie, gdzie łatwiej spotkać renifera niż człowieka... Nasza wyprawa na skuterach śnieżnych dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Śnieżny off road to wspaniała przygoda... Nie może Cię tam zabraknąć! Zapraszamy na wyprawy skuterami śnieżnymi Ukraina, skutery śnieżne Rumunia... Polecamy nasze wyprawy off road, 4x4, incentive travel. Organizujemy również wyjazdy motywacyjne dla firm.

czytaj więcej
Skutery śnieżne Laponia, Finlandia
Termin: 2011.04.02 - 2011.04.05
Kraj: Finlandia
Cena: 1450,00 PLN
wynajem quadów

Finlandia Laponia wyprawa skutery śnieżne... Wyprawa przez białą Laponię skuterami śnieżnymi to niezapomniane widoki i wspaniała przygoda. Skutery śnieżne zawiozą Cię do wioski świętego Mikołaja, na polarne safari, zobaczysz renifery i psie zaprzęgi. Wyprawa skutery śnieżne z Fun Sail to gwarancja świetnej zabawy. Zapraszamy na nasze wyprawy off road, 4x4, wyprawy samochodami terenowymi, motocyklami...

czytaj więcej
Wyprawa motocyklowa Caucasian Challenge off road
Termin: 2011.04.14 - 2011.04.30
Kraj: Europa
Cena: 1500,00 EURO
wynajem quadów

Wyprawa motocyklowa Caucasian Challenge... Wyprawa motocyklami przez drogi 10 krajów bałkańskich i Kaukazu. Nieustająca przygoda podczas wyprawy motocyklami po nieznanych zakątkach Europy południowej i wschodniej. Zapraszamy do wyprawy motocyklami, Kaukaz motocyklem, wyprawa Kaukaz, Kaukaz off road. Naszym motocyklistom towarzyszyć będą samochody terenowe. Bagaż może jechać w samochodach... Zapraszamy do udziału w Caucasian Challenge... Zobacz nasze wyprawy off road

czytaj więcej
Trekking Maroko - wyprawa górska Toubkal
Termin: 2011.04.23 - 2011.05.04
Kraj: Maroko, Afryka
Cena: 3500,00 PLN
wynajem quadów

Zapraszamy Cię na pełną przygód wyprawę do Maroko. Nasza wyprawa górska na szczyt Toubkal zaciekawi wszystkich amatorów wspinaczek i pieszych wędrówek. Wyprawa górska Maroko to coś właśnie dla Ciebie! Niezapomniana wyprawa, którą zapamiętasz do końca życia. Piękne widoki, satysfakcja ze zdobywania kolejnych szczytów... Trekking z firmą Funsail spełni Twoje oczekiwania.

czytaj więcej
Wyprawy off road Maroko motocyklem
Termin: 2011.04.27 - 2011.05.08
Kraj: Maroko
Cena: 8500,00 PLN
wynajem quadów

Wyprawa Maroko off road motorami ... Maroko motocyklem. Maroko to kraj wielu kontrastów oraz gwarna i wielobarwna mozaika orientalnej kultury. Wspaniałe góry, pulsujące miasta, zielone oazy palmowe – to wszystko oferuje nasza wyprawa offroad – owa 4x4 do Maroko. Off road Maroko, Maroko motocyklem, Maroko wyprawa 4x4... Zapraszamy na rajdu Sahara Rally i Caucasian Challenge... Polecamy naszą szkołę jazdy off road...

czytaj więcej
Wyprawa off road majówka Ukraina
Termin: 2011.04.30 - 2011.05.07
Kraj: Ukraina
Cena: Koszty; 2500 zł / os przy 4 osobach w aucie + instruktor Koszty: 3200 zł / os przy 3 osobach w aucie + instruktor
wynajem quadów

Wyprawa off road Ukraina. Super wyjazd majowy Ukraina Podole 2010. Zapraszamy na wyprawę 4x4 Ukraina, który dostarczy Ci niesamowitych wrażeń i będzie wspaniałą przygodą. Polecamy wyprawy 4x4, 4wd, off road, Ukraina, Rumunia, Albania, wyprawy Kazimierz Dolny, Nałęczów, Janowiec...

czytaj więcej
Wyprawa motocyklowa Afryka Trans Sahara Rally
Termin: 2011.05.10 - 2011.06.02
Kraj: Afryka
Cena: 6500,00 PLN
wynajem quadów

Wyprawa motocyklami przez pustynie... trasa off road przez Saharę, Afrykę Transsaharyjską. Nasza wyprawa motocyklowa to gratka dla miłośników adrenaliny i mocnych wrażeń. Malownicze krajobrazy, dzikie zwierzęta, niesamowite formacje skalne - to wszystko czeka właśnie na Ciebie. Zapraszamy do udziału w off road Sahara, egzotyczna podróż. Bierzmy udział w TRANS SAHARA RALLY. imprezy firmowe. Zapraszamy na nasze wyprawy 4x4.

czytaj więcej
Off road wyprawa Australia
Termin: 2011.05.20 - 2011.05.31
Kraj: Australia
Cena: info na telefon
wynajem quadów

Wyprawa off road Australia. Australia to idealne miejsce na przygodę z off road'em. Australia to rozległe, niezamieszkałe tereny, pustynie, okresowe jeziora, puste autostrady... Zapraszamy na podróż off road, dzięki której poznasz ten urzekający ląd... Off road Australia samochodem terenowym to niesamowite doznanie, połączone z odkrywaniem fascynujących kultur, wśród malownicznych krajobrazów. Australia 4x4, off road wyprawa, wyprawa Australia... Polecamy nasze wyprawy off road po najciekawszych miejscach

czytaj więcej
Trekking Grossglockner - wyprawa górska Austria
Termin: 2011.05.21 - 2011.05.25
Kraj: Europa
Cena: 1200,00 PLN
wynajem quadów

Piękne widoki alpejskich szczytów, polodowcowych jezior i uroczych dolin - wyprawa górska Austria nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Trekking Grossglockner, najwyższy szczyt Austrii, dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą przygodę. Trekking Grossglockner wyprawa górska Austria z Fun Sail to gwarancja zadowolenia.

czytaj więcej
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl