Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1 Slideshow Image 1

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 

zapisz się wypisz się
HYDROSPEED to nowa, ekscytująca forma sportu ekstremalnego polegającego na spływie rwącą rzeką na desce z wytrzymałych materiałów. Osoba płynąca ubrana jest w piankowy kostium chroniący skórę przed niską temperaturą górskiej wody ale także posiada usztywnienia w okolicach kolan i łokcimające na celu ochronę tych szczególnie narażonych punktów ciala. Oprócz tego posiada kask, kamizelkę asekuracyjną, rękawiczki i trzyma się specjalnych uchwytów na desce. Deska nie osłania całego ciala dlatego trzeba manewrować płetwami na goach by uniknąć obrażeń w zderzeniu z podwodnymi głazami. 
Osobom, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę z tym rodzajem sportu, pomaga instruktor płynący w łodzi. Wskazuje on uczestnikom bezpieczną trasę i w razie potrzeby udziela pomocy.
 
Deska do hydrospeedu posiada wyprofilowany kształt z dwoma uchwytami na ręce, jej dlugośc wynosi około 1 metra, szerokość 65 centymetrów i waży w granicach 10 kilogramów.
Zadaniem deski jest utrzymanie uczestnika na powierzchni wody ale także ochrona ciała przed obrażeniami.
 
Umiejętności, które powinien posiadać uczestnik tego typu spływu to głównie dobra kondycja fizyczna i umiejętność pływania ale także odwaga.
 

Bezpośredni kontakt z wodnym żywiołem oraz nieustanna walka o utrzymanie się na powierzchni na pewno przysporzą wam mocnych i niezapomnianych wrażeń. W rzekach o umiarkowanym spadku nie jest to jednak sport ekstremalny – wszyscy mogą spróbować swoich sił, pod warunkiem że są ogólnie sprawni i umieją pływać.

Termin: kwiecień - październik
Nasze spoty: Słowenia, Czechy, Słowacja, Czarnogóra, Ukraina, Rumunia, Austria

 
 
 
 
 
 
 
 
imprezy integracyjne
imprezy integracyjne fun-ski.pl quady przyczepy24.pl skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl